Palazoğlu "Aday olmak gibi bir düşüncem yok"

Bolu'nun önemli iş adamlarından Muhittin Palazoğlu, ilimiz basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Hakkında bütün merak edilenlere yanıt veren Palazoğlu herkesi ters köşeye yatırdı ve Boluspor'da yapılacak kongre öncesinde aday olması beklenirken, aday değilim dedi.

 Palazoğlu

Haber: Volkan YILMAZ

Bolu'da yetişmiş olan ünlü iş adamı Muhittin Palazoğlu, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltılı toplantıda gazetecilerle bir araya gelen genç işadamı, hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt verdi. Kendisinin Bolu'da farklı tanındığını ve bu ön yargıyı kırmak adına bu organizasyonu düzenlediğini açıklayan Palazoğlu'nun Boluspor'da yapılacak kongre öncesinde adaylığını açıklaması beklenirken, kesinlikle böyle bir niyetinin olmadığını söyledi. Toplantıda, kendisi hakkında merak edilen tüm soruları yanıtlayan ve AdStation isimli organizayon firmasını tanıtan Palazaoğlu, merak edilen Boluspor başkanlık adaylığı hakkında da samimi itiraflarda bulundu.

"İkisine de başarılar diliyorum"

Boluspor kongresi öncesinde böyle bir kahvaltı organizasyonunda basın mensupları ile bir araya gelen Bolu'nun tanınmış iş adamlarından Muhittin Palazoğlu'nun adaylığını açıklaması düşünülürken, Palazoğlu böyle bir düşüncesinin olmadığını açıkladı. Kulüp başkanlığının işlerini ciddi derecede sekteye uğratacağını söyleyen Palazoğlu, böyle bir düşüncesinin olmadığını söyledi. Daha önce kimsenin kulübe başkan olmak istemediği bir durumda takımı sahipsiz bırakmamak adına başkan olabileceğini kaydeden genç işadamı, şuan mevcut adayların bulunduğunu ifade ederek, “İkisine de başarılar diliyorum” dedi.

 “Her zaman destek olacağız”

Başkan adayı olmamasına karşın Boluspor’a destek olmaya devam edeceklerini belirten Palazoğlu, spor organizasyonlarında lider bir firma olduklarını hatırlatarak, takımın süper lige çıkması durumunda Boluspor’a ücretsiz şampiyonluk organizasyonuna imza atacakları sözü verdi. Geçmiş dönemlerde de Boluspor’a destek olduklarını hatırlatan Palazoğlu, kulüp yönetimlerinden talep olduğu takdirde maddi ve manevi destek olmaktan kaçınmayacağının altını çizdi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2016, 17:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
FATİH UZUNÖZ
FATİH UZUNÖZ - 4 yıl Önce

helal olsun kardeşi̇me

SIRADAKİ HABER

banner128