Passolig satışı bugün son!

Boluspor Kulübü yaptığı bilgilendirme ile maç günü bilet satılmayacağını duyurarak, kırmızı-beyazlı taraftarları uyardı.

 Passolig satışı bugün son!

Boluspor Kulübü’nden yapılan bilgilendirmeye göre Boluspor-Manisaspor maçı öncesi Passolig Kart satışları bugün (Cuma) günü sona erecek. Maç günü ise kesinlikle satış yapılmayacak. Yapılan açıklamaya göre taraftarlar Cuma akşamına kadar Passolig kartlarını Bolu Atatürk Stadyumu önünde oluşturulan noktadan almaya devam edecek.

Boluspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklama ise şöyle;

MANİSASPOR MAÇI İÇİN PASSOLİG KART ALIMI VE KARTA MAÇI YÜKLEMEDE SON 2 GÜN

6222 sayılı kanun gereği elektronik bilet için Bolu Atatürk Stadyumunda bilet gişesi düzenlenmiştir. Gişelerde kart satışı, bilet satışı ve karta para yükleme işlemleri yapılmaktadır. PASSOLİG Kartı olmayan, maça ait bileti kartına yükletmeyen taraftarlarımız, 6222 sayılı kanun gereği stadyum alanına kabulü mümkün olmamaktadır.

13 Eylül 2014 Cumartesi günü saat 17:00’da oynanacak olan Manisaspor maçına giriş yapmak isteyen taraftarlarımızın en geç 12 Eylül 2014 Cuma günü PASSOLİG Kartlarını alması ve en geç 13 Eylül 2014 Cumartesi günü maç saatinden önce maçı kartlarına yükletmesi gerekmektedir.

Bolu halkına ve taraftarlarımıza önemle duyurulur.

MANİSASPOR MAÇI İÇİN:

PASSOLİG KARTINI ALMAK İÇİN SON GÜN: 12 EYLÜL 2014 CUMA

KARTA MAÇI YÜKLETMEDE SON GÜN: 13 EYLÜL 2014 CUMARTESİ

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128