Passolig tribünleri vurdu

Boluspor bu sezon evindeki ilk maçını oynarken ekibimiz 4-0’lık farklı bir galibiyete imza attı. Galibiyet sevinci ise adeta televizyon başında kutlandı. Stadyumda Passolig nedeniyle büyük boşlukların olması dikkat çekti.

 Passolig tribünleri vurdu

Haber: Hamza TÜRDÜ

2014-2015 sezonunda evinde ilk kez seyirci karşına çıkan Boluspor sezon açılışını da Manisaspor maçıyla yaptı. Yeni sezon öncesi şehir stadyumunda hazırlık maçı oynamayan kırmızı-beyazlılar ilk denemesini Manisaspor maçında yapmış oldu. Maçtan önce basın tribünün olduğu turnikelerde kartların okumaması kısa süreli problem oluşturdu. Bu sorunun farklı bir yöntemle halledilmesiyle birlikte basın mensupları daha sonra stadyuma girebildi. 

GİŞELERDE UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Bu sezon ilk kez uygulanan Passolig tribünleri vurdu. Bolu Atatürk Stadyumunda oynanan maçta tribünlerde yaklaşık 1000-1500 seyircinin olması Passolig uygulamasının hala anlaşılmadığını gösterdi. Maçtan önce Passolig kartı almak isteyen eli boş dönerken, Passolig kartlarına maç biletini yükletmek isteyen taraftarlar ise gişelerde uzun kuyruklar oluşturdu.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2014, 00:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
nurettin GÜNDÜZ
nurettin GÜNDÜZ - 6 yıl Önce

ya birak posali̇g var 25 tl de verdi̇k kapali b dedi̇k bi̇ türlü maca gi̇remedi̇k sorumlu kartinan soktu poli̇s resi̇m okumadi dedi̇ yeri̇m la bu pasoli̇g 40 senemi̇ verdi̇ği̇m güzel boluspor macina gi̇tmeme karari aldi sebeb olanlarin beni̇ boluspordan soğutanin taca anenesi̇ni̇ mevlüdünü okutayim

SIRADAKİ HABER