PENBE BOLULU ASLANLARLA BULUŞTU

Bolu’da yaşayan arma sevdalıları ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde okuyan Galatasaray’lı taraftarların kurduğu Bolulu Aslanlar Tayfa Gurubu Bolu Tunalı Cafe’de Şampiyonluk yemeği düzenledi. Düzenlenen bu yemeğe Gurup üyeleri Galatasaray’ın efsanevi futbolcusu Ergün Penbe’yi de davet ederken şampiyonluğu hep birlikte kutladılar.

 PENBE BOLULU ASLANLARLA BULUŞTU

Bolu’da yaşayan ve Abant İzzet Baysal Üniversitesinde okuyan Galatasaray’lı taraftarların kurduğu Bolulu Aslanlar Tayfa Gurubu Bolu Tunalı Cafe’de Şampiyonluk yemeği düzenledi. Düzenlenen bu yemeğe Gurup üyeleri Galatasaray’ın efsanevi futbolcusu Ergün Penbe’yi de davet ederken şampiyonluğu hep birlikte kutladılar. Tunalı Cafe’de gerçekleştirilen şampiyonluk gecesinde konuşma yapan Bolulu Aslanlar gurubu adına konuşma yapan Tolga Batır, “Sevgili Rıdvan ve Özdemir abim Sayın Ergün Penbe,  Bolulu Aslanlar Tayfa üeyeleri il dışından gelen misafirlerimiz ve siz değerli arma sevdalıları bizi yalnız bırakmayıp teşrif ettiniz hepiniz tekrardan hoşgeldiniz. Yıllardır Boluda Sarı Kırmızı renklerin olduğu her yerde bulunmaya çalıştık. Armanın mücadele verdiği her branşta elimizden geldiğince desteğimizi esirgemedik.” Gerek İstanbul’daki maçlarda gerek deplasman gerek basketbol olsun bir çok organizasyonda hep başı çektik. Maç organizasyonları-Bolu’da ki sosyal sorumluluk projeleri-pankart işler, şampiyonluk kutlamaları vb. bir çok faaliyette taşın altına elimizi sokmaktan hiçbir zaman çekinmedik. Bundan sonrada BOLULU ASLANLAR olarak daha aktif bir şekilde Boluda GALATSARAYLILIK felfesini yaymaya ve yaşatmaya devam edeceğiz. bizden sonraki nesillerede miras olarak bırakmak boynumuzun borcudur.” Dedi.

“METİN OKTAY RUHU İLE YETİŞTİK”

Batır, sözlerine Biz, Galatasaray aşkına eşinden ayrılan, İzmir'e gitmek isteyen karısının "Ben mi Galatasaray mı" sorusuna  "Tabii ki Galatasaray, o daha vefalı" diyen Metin Oktay ruhuyla yetişmiş bir nesiliz. Biz, Baba Gündüzün Galatasaray bir his takımıdır. Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp,  hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.” sözlerini misyon edinmiş bir Tayfayız. Biz Galatasaray’ın yararına olarak bir taşı yerinden kaldırıp, iki metre öteye koyanlara bile müthiş bir saygı duyarım” diyen ultrAslanın kurucusu ömrünü ali samiyen tirbününe adamış Alpaslan Dikmenin abinin askerleriyiz. Hepsinin mekanı cennet ruhu şad olsun. Son olarak seneye futbol maçları için passolig almayanlara yardımcı olup mecburen bu sisteme ayak uyduracağız. Kombine projemiz gerçekleşirse arenada oynanacak her maça organizasyon yapmaya çalışacağız. BOLULU ASLANLAR TAYFA hayırlı olsun Allah Utandırmasın”şeklinde sözlerini tamamladı.

ERGÜN PENPE “BOLULU ASLANLAR HAYIRLI OLSUN”

Gerek futbol hayatında gerek Antrenörlük hayatında olsun gerekse Normal yaşantısında “Beyefendi kişiliği ile” Ve “Kemik” lakabı ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Ergün Penbe “Öncelikle Galatasaray’ımıza 4.Yıldızımız hayırlı olsun. Bu akşam hazırlanış itibari ile Bolulu Aslanlar Tayfası da Bolu’da yaşayan Galatasaray camiasına da hayırlı olmasını diliyorum. Genç kardeşlerimiz böyle bir akşamı tertip ederken beni de davet ettiler. Ben Bolu’ya sık sık gelip gidiyordum. Bolu’yu doğası ile insanı ile çok seviyorum. Kardeşlerimin bu akşam ki organizasyonunda seve seve katılmak istediğimi kendilerine söyledim. Çok güzel güzel bir kutlama oldu. Galatasaray tarihi başarılar ile dolu bir takımdır. Bir His takımıdır. Futbol oynadığım dönemlerde bizler bu hissiyat ile sahada yerimizi aldık. Bu sezonda yine ilkleri yaşatan Galatasaray takımımız 4.Yıldızı takarak bir ilki daha yaşattı. Buradan tüm oyuncu kardeşlerimi teknik heyeti yönetim kurulunu ve arkadaşlarımı kutladığımı ifade etmek isterim. Böyle güzel bir akşamda aranızda olmaktan da son derece mutlu olduğumu bilmenizi istiyorum. Bu organizasyonu düzenleyen herkese teşekkür ederken yeniden bir araya geleceğimizi de ifade etmek isterim.” Dedi.

Konuşmaların ardından pasta kesimi gerçekleştirilirken Ergün Penbe’ye Tunalı Cafe işletme sorumlusu Rıdvan Çağlar plaket taktim etti. Kutlama sonunda Ergün Penbe ve Bolulu Aslanlar Tayfa toplu fotoğraf çektirirken Penbe geceye katılan Galatasaray taraftarlarına imza dağıttı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2015, 17:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail yener
ismail yener - 5 yıl Önce

merhaba öncelıkle pembenın ne işi 20 şampiyonlukla ne alakası var bu adamın anlmadım.bu adamlar akılmadın okadar dayak yediler yine durmuyor.düne kadar wc gitcek parası olmayan bayan ve baylar olan tayfa galatasaraya gönül veriyorsanız cıkarınız olmayacak bir toplandı yapıılmıd uabolu olarak bu adamlar kendılerine yediremediler böyle bırsey yapmısşar cok gulus bırsey olmaz.iykide semıh baskan bunları kovmus birkez daha taktır ettım semih kardeşimi.abant izzet baysal üniverstesinde ultaslan-aibu bolu da ise uabolu biliyor herkes bu arkadaslar kız arkadasları ile toplanırlar anca galatasaray sadece futbol dan olusmuyor kaz kez engelsiz aslanların bana gitmisler bundan 2sene önce hiç birisi ali samiyeni bilmiyorlardı gitmemişlerde hep semih kardeşim öncelik olmustur ama bu adamların semihe yaptıklari terbiyesizliktir.birkez daha semih kardeşimi tebrik ederim efendiliğini bozmamıs

SIRADAKİ HABER

banner128