Polisgücüspor galibiyetle ayrıldı! 51-36

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile start aldı. Günün ilk maçında Karabük Polisgücüspor ile Kastamonu Azdavay Doğuşspor karşı...

Polisgücüspor galibiyetle ayrıldı! 51-36

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile start aldı. Günün ilk maçında Karabük Polisgücüspor ile Kastamonu Azdavay Doğuşspor karşı karşıya geldi. Sahadan 51-36 gibi farklı bir sonuçla galip ayrılan taraf Karabük Polisgücüspor oldu.

 

Küçük Kızlar Basketbol Kulüp müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile start aldı. Günün ilk maçında Karabük Polisgücüspor ile Kastamonu Azdavay Doğuşspor karşı karşıya geldi. İlk periyottan itibaren üstünlüğü ele geçiren Karabük temsilcisi ilk periyotu 12-6 önde tamamladı. İkinci periyotta ilk periyota oranla daha iyi bir oyun sergileyen Kastamonu Azdavay Doğuşspor farkı kapatmaya çalışsa da buna izin vermeyen Karabük Polisgücüspor bu periyotu da 5 sayı farkla 24-19 önde kapattı. İkinci devrede de durumlar değişmedi ve Karabük Polisgücüspor üstünlüğünü sürdürmekle kalmadı farkı da açmaya başladı ve üçüncü periyotu 41-27 önde kapattı. Son periyotta rahat bir oyun sergileyen Karabük Polisgücüspor maçı 51-36 kazanarak ilk maçından galibiyetle ayrılmayı başardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128