Pota Beyine güçlü rakipler çıktı

2014- 2015 sezonunda Türkiye Basketbol 3. Liginde mücadele edecek olan Boluspor’u Basketbol Takımını zorlu rakipler bekliyor. Boluspor Basketbol Takımı da kıran kıran geçecek karşılaşmalara Antrenör Volkan Bayır önderliğinde sıkı antrenmanlarla hazırlanıyor.

 Pota Beyine güçlü rakipler çıktı

2014- 2015 sezonu Türkiye Basketbol 3. Liginde ilimizi temsil edecek olan Boluspor Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Çalışmalarına 17 Temmuz Spor Salonu’nda devam eden basketbolcular zaman zaman BOBES GYM Salonu’nu da kullanıyor.

Boluspor Basketbol Takımının da mücadele edeceği TB3L'de yer alacak 24 takım arasında ise şöyle; Düzce Belediyespor, İzmir Büyükşehir Belediyespor, 68 Aksaray, Orman Gençlik, Trakya Üniversitesi Meriçspor, Selçuklu Belediyespor, Bandırma Kırmızı, Bilecik Belediyespor, Bostanlıspor, Gücümspor, FMV Işık, İstanbulspor, Maliye Milli Piyango, Bursa Tofaş Gelişim, Muğla Ormanspor, Çorlu Belediye, Yıldırımspor, Zirve Üniversitesi, Melikgazi Belediyespor, Batman Petrol, Bursaspor ve Kepez Belediyespor takımları yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2014, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER