Potada rakiplerimiz belli oldu!

Boluspor Basketbol takımı olarak bölgesel ligde 86 takım arasından 36 takım arasına kalma başarısını gösteren ekibimizin 3. lig öncesi 3. grupta yer aldı.   Türkiye Basketbol Federasyonunun İstanbul'daki merkezinde...

Potada rakiplerimiz belli oldu!

Boluspor Basketbol takımı olarak bölgesel ligde 86 takım arasından 36 takım arasına kalma başarısını gösteren ekibimizin 3. lig öncesi 3. grupta yer aldı.

 

Türkiye Basketbol Federasyonunun İstanbul'daki merkezinde yapılan kura çekiminde Boluspor Basketbol takımı Söğütsen Seramik Ankara, Mardin Belediyespor, Düzce Belediyespor, Kastamonu Özel İdarespor, 68 Aksaray Belediye ile aynı grupta yer aldı.

Kura çekimine Boluspor basketbol takımı sportif direktör Cengiz Karadağ katılırken, Boluspor 3. grupta mücadele edecek. Konuyla ilgili açıklama yapan şube başkanı Fatih Yamaner "Zorluk derecesinin artacağı bu grupta hedefimiz ilk iki içinde yer alarak, alarak final grubuna bir adım daha yaklaşmaktır. Yönetim, teknik kadro, oyuncularımız ve taraftarımızın desteği ile finallere kalacağımıza inanıyoruz. Bu grupta her zamankinden daha çok desteğe ihtiyacımız olacak. İlimizde gereken desteğin artarak devam edeceğine inanıyoruz. 3. gruptaki ilk karşılaşmamızı Kastamonu Özel İdare spor ile kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağız. Tüm sporsever Bolu halkının takımlarına destek vermeye davet ediyoruz" dedi.

İşte 3.Grup’taki rakiplerimiz

Boluspor Basketbol

Söğütsen Seramik Ankara

Mardin Belediyespor

Düzce Belediyespor

Kastamonu Özel İdarespor

68 Aksaray Belediye

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128