PTT 1.Ligde 4 haftalık program belli oldu

PTT 1. Lig'de 4, 5, 6 ve 7. hafta maçlarının programı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, A.Demirspor, Bucaspor ve Altınordu maçlarını Pazar ve Denizli maçını ise Cumartesi günü oynayacak.

 PTT 1.Ligde 4 haftalık program belli oldu

Lig'in 4, 5, 6 ve 7. haftasında oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 4 ile 7. hafta arasında oynanacak maçların programı şöyle:

-4. HAFTA-

27 EYLÜL CUMARTESİ:

14.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

19.00 Adanaspor-Manisaspor (5 Ocak Fatih Terim)

28 EYLÜL PAZAR:

14:00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)

18.30 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

18.30 Kayserispor-Samsunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Albimo Alanyaspor-Bucaspor (Alanya Oba)

29 EYLÜL PAZARTESİ:

19.00 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Karşıyaka-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)

 

-5. HAFTA-

3 EKİM CUMA

19.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

4 EKİM CUMARTESİ

14.00 Altınordu-Albimo Alanyaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (Kamil Ocak)

5 EKİM PAZAR

14.00 Bucaspor-Boluspor (Yeni Buca)

16.00 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Manisaspor-Antalyaspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Orduspor-Karşıyaka (19 Eylül)

18.30 Osmanlıspor-Şanlıurfaspor (Yenikent ASAŞ)

19.00 Adana Demirspor-Kayserispor (5 Ocak Fatih Terim)

 

-6. HAFTA-

18 EKİM CUMARTESİ

14.00 Şanlıurfaspor-Orduspor (Stat daha sonra belirlenecek)

16.00 Antalyaspor-Samsunspor (Akdeniz Üniversitesi)

19 EKİM PAZAR

14.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

15.00 Elazığspor-Manisaspor (Elazığ Atatürk)

17.00 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yeni Buca)

18.30 Albimo Alanyaspor-Denizlispor (Alanya Oba)

18.30 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

20 EKİM PAZARTESİ

19.30 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

 

-7. HAFTA-

24 EKİM CUMA

19.00 Adana Demirspor-Antalyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

25 EKİM CUMARTESİ

14.00 Bucaspor-Adanaspor (Yeni Buca)

16.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

16.00 Giresunspor-Albimo Alanyaspor (Giresun Atatürk)

18.30 Manisaspor-Karşıyaka (Manisa 19 Mayıs)

26 EKİM PAZAR

14.00 Osmanlıspor-Orduspor (Yenikent ASAŞ)

16.00 Altınordu-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Samsunspor-Elazığspor (Samsun 19 Mayıs)

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2014, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER