Rakip İki Yabancısından Haber Bekliyor

Adana Demirspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, takım ve sakatlıklar konusunda bilgi verdi.

Rakip İki Yabancısından Haber Bekliyor

Haber: Erdal Tanrıverdi

Wederson’un sakatlığı nedeniyle Boluspor müsabakasında yüzde 60 ihtimal oynayamayacağını anlatan İpekoğlu, Pote’nin ise doktor raporuna göre oynayabileceğini kaydetti. Oyunculara ilişkin değerlendirmelerde bulunan İpekoğlu, “Kaleci elini toptan kaçırsa anlarız. Gol yedik, gol kaçırdık bunlar futbolun içinde olan şeyler, anlarım. Ama koşmadan, mücadele etmeden olmuyor. Futbolun, sporun özünde zaten o kazanma azmi, hırsı, mücadelesi, yürekten oynama azmi olmuyorsa olmuyor.

Bu anlamda sıkıntımız var. Devre arasına kadar bu oyuncularla gideceğiz. 7-8 dakika kalmış. Orada koşmayacaksan nerede koşacaksın? Orada mücadele etmiyorsan nerede edeceksin? Zaten koyan da bu. Biz de sağ salim bir devre arasını görelim. Eğer koşmazsan mücadele etmezsen biz de koşan, mücadele edeni bulmaya çalışırız. Bizim futbolcularda öyle bir durum var ki siz istediğiniz kadar konuşun, cevap da vermiyor. Bir-iki kişi dışında takım içerisinde geri dönüş alamıyorsunuz” şeklinde konuştu.

İpekoğlu, Boluspor’un 2 haftadır mağlup olduğunu hatırlatarak, “Son 2 maçta aldıkları kötü sonuçları onlar da bir yerde sonlandırmak isteyeceklerdir. İnşallah bizim maçımız olmaz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128