Reina 1.Lige inandı

Bayanlar Voleybol 2.Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Bolu Belediyespor’a “Reina Doğal Kaynak Suyu” sponsor oldu. Uzun süren görüşmeler sonrası Reina Doğal Kaynak Suyu, yeşil-beyazlı temsilcimizin ikinci yarıda deplasman masraflarını karşılayacak.

 Reina 1.Lige inandı

Özel Haber: Hamza TÜRDÜ

2014-2015 sezonuna yaptığı transferlerle bomba gibi giren Bolu Belediyespor’a destek giderek artıyor. Sezonun ilk devresinde sergilediği mücadelesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken yeşil-beyazlı temsilcimize “Reina Doğal Kaynak Suyu” sponsor oldu. Bayanla Voleybol 2.Lig B Grubunda mücadele eden Bolu Belediyespor takımı ligin 2.devresinde “Reina Doğal Kaynak Suyu”n sponsorluğunda deplasmanlara gidecek.

BİRÇOK PROJELER ÜRETİYORUZ

Reina Doğal Kaynak Suyu ile yapılan sponsorluk anlaşmasıyla ilgili gazetemize bilgiler veren Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Basri Gökdemir “Yaptığımız görüşmeler sonrası ‘Reina Doğal Kaynak Suyu’ ile sponsorluk anlaşması yaptık. Bu sponsorluk anlaşması kulübümüze maddi ve manevi kaynak sağlayacak. Bu tür projelerimizi yönetim kurulumuz ile birlikte sürdürüyoruz. Kulübümüze maddi ve manevi kaynak sağlayacak firma ve kişilerle görüşmelerimiz devam ediyor. “Reina Doğal Kaynak Suyu” bizleri kırmayarak yarım sezonluk sponsor oldu. Birçok branşta faaliyet gösterdiğimiz için ve kendi ayaklarımızın üzerinde durabilmemiz için bu tür kaynakları yönetim olarak bulmamız gerekiyor. Bizde Bolu Belediyespor’un kendi ayakları üzerinde durması için birçok projeler üretiyoruz. ‘Reina Doğal Kaynak Suyu’ ile yapılan sponsorluk anlaşması kulübümüze hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.

Bolu Belediyespor’un anlaştığı Reina Doğal Kaynak Suyu ile sponsorluk imzalarının Cuma günü atılacağı öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128