Sabri Damar Muay Thaı Antrenör Vize Seminerine Katılıyor

Bolu Kick Boks ve Muay Thai antrenörü Sabri Damar, Muay Thai (Thai Boks) vize seminerine katılıyor.   İlimiz Uzak Doğu sporları önderi Sabri Damar, 4 Şubat 2012 tarihinde İstanbul' da düzenlenecek Muay Thai antrenör...

Sabri Damar Muay Thaı Antrenör Vize Seminerine Katılıyor

Bolu Kick Boks ve Muay Thai antrenörü Sabri Damar, Muay Thai (Thai Boks) vize seminerine katılıyor.

 

İlimiz Uzak Doğu sporları önderi Sabri Damar, 4 Şubat 2012 tarihinde İstanbul' da düzenlenecek Muay Thai antrenör vize seminerine Bolu'dan tek antrenör olarak katılarak Bolu' yu bu branşta temsil edecek. Seminerde Türkiye Muay Thai Federasyonu tarafından görevlendirilmiş Türkiye' nin önemli teknik adamları görev yapacak. Bolu' da Thai Boks olarak tanınmış Muay Thai spor dalını resmi olarak ilk defa Mavi Dalgalar Spor Kulübünde sadece kulüp imkanlarıyla başlatan Sabri Damar, bu seminerin hem kendi gelişimi hem de Bolu' nun Muay Thai sporunda tanınması, gelişmesi açısından verimli olacağına inandığını, Bolu' da artık Karate ve Kick Boks yanısıra sürekli popülerliği artan Muay Thai sporunda da var olacaklarını ifade etti. Ayrıca Muay Thai spor branşının 2012 yılının ilk hakemlik kursu Bolu' da düzenlenecek. Söz konusu hakemlik kursuna ilimizden ve il dışından birçok Muay Thai mensubu katılacak.

Muay Thai antrenörü Sabri Damar, bu branş için dört kolla çalıştıklarını 2012 yılının Muay Thai yılı olması için büyük uğraş verdiklerini, gerek eğitim, gerek hakemlik kursu, gerek müsabaka organizasyonları, gerekse iller arası ve Türkiye şampiyonalarına katılımın aralıksız devam edeceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128