Saffet Ulusoy’a son görev

Ulusoy Holding'in kurucularından eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un babası Saffet Ulusoy (82) vefat etti.   Başkan Necip Çarıkcı babası Hacı Fahri Çarıkcı ile beraber Saffet Ulusoy'a son görevlerini...

Saffet Ulusoy’a son görev

Ulusoy Holding'in kurucularından eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un babası Saffet Ulusoy (82) vefat etti.

 

Başkan Necip Çarıkcı babası Hacı Fahri Çarıkcı ile beraber Saffet Ulusoy'a son görevlerini yapmak üzere İstanbul'da yapılan cenaze törenine katıldılar. 1999-2000 sezonunda yaşamış olduğumuz deprem felaketinde, zamanın federasyon başkanı olan Haluk Ulusoy, ligden çekilmememiz halinde Boluspor’a maddi yardımda bulunacağını söz vermiş, ancak bu söz zamanında yerine getirilmemişti. Bunun üzerine Hacı Fahri Çarıkcı, Haluk Ulusoy un babası Saffet Ulusoy'la görüşmüş ve Saffet Ulusoy da verilen sözün hızlandırılmasına katkı sağlamıştı. Futbol Federasyonu eski başkanlarından Haluk Ulusoy'un babası olan Saffet Ulusoy, cuma günü Levent Camisi'nde kılınan ikindi namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128