Sağlık Meslek Lisesi gruptan lider çıktı! 3-0

B grubunun son maçında iddialı iki takım Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi ile İzzet Baysal Sağlık Meslek Lisesi karşılaştı.   İki takımda gruptan çıkma iddiasını sürdürüyordu ve bu maçtan galip...

Sağlık Meslek Lisesi gruptan lider çıktı! 3-0

B grubunun son maçında iddialı iki takım Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi ile İzzet Baysal Sağlık Meslek Lisesi karşılaştı.

 

İki takımda gruptan çıkma iddiasını sürdürüyordu ve bu maçtan galip ayrılan grubu lider olarak tamamlayıp gruptan çıkmayı başaracaktı. İlk sette ilk dakikadan itibaren üstünlüğü ele geçiren İ.B.S.M.L ilk teknik molaya önde giren taraf oldu. Teknik moladan sonra farkı daha da arttıran İ.B.S.M.L ikinci teknik molaya girilirken rakibine 10 sayı fark attı. İkinci teknik moladan sonra da üstünlüğü bırakmayan İ.B.S.M.L ilk seti 25-18 önde kapattı ve 1-0 öne geçti. İkinci sette kendine gelen B.A.Ö.L sete çok iyi başladı ve ilk teknik molaya önde giren taraf oldu 8-4. Teknik moladan sonra toparlanan İ.B.S.M.L farkı kapatıp setin sonlarına doğru öne geçti. Servis atışlarını karşılamayan B.A.Ö.L moral olarak düşünce İ.B.S.M.L bunu da fırsat bilip seti 25-21 önde kapattı ve duruma iki sıfıra getirdi ve büyük bir avantaj sağladı. Son sete de iyi başlayan taraf İ.B.S.M.L oldu ve setin başından itibaren farkı arttırmaya başladı. Set 25-16 İ.B.S.M.L üstünlüğü ile sona erdi ve maçı 3-0 kazanan İ.B.S.M.L grupta lider olarak bir üst tura yükseldi. 

 

İzzet Baysal Sağlık Meslek Lisesi: Rümeysa, Selcan, Nurten, Şeyma Hilal, Ayşegül, Nurgül, İrem, Selin

 

Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi: İrem, Aslı, Ebru, Cansu, Gizem, Aleyna, Merve Y., Hande, Aslıhan, Buse Türkan, Cansu Ayça, Merve Ö.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124