Sakarya Zübeyde Hanım Ortaokulu galip! 2-0

Okul sporları voleybol küçük kızlar Türkiye şampiyonası grup birinciliği karşılaşmaları dün gerçekleştirilen dört karşılaşma ile başladı. Günün ikinci maçında Çankırı TOBB O.O...

Sakarya Zübeyde Hanım Ortaokulu galip! 2-0

Okul sporları voleybol küçük kızlar Türkiye şampiyonası grup birinciliği karşılaşmaları dün gerçekleştirilen dört karşılaşma ile başladı. Günün ikinci maçında Çankırı TOBB O.O ile Sakarya Zübeyde Hanım O.O karşı karşıya geldi. Sahadan 2-0 galip ayrılan taraf Sakarya Zübeyde Hanım O.O. oldu.

 

Haber: Volkan Yılmaz

Okul sporları voleybol küçük kızlar Türkiye şampiyonası grup birinciliği karşılaşmaları dün gerçekleştirilen dört karşılaşma ile başladı. Günün ikinci maçında Çankırı TOBB O.O. ile Sakarya Zübeyde Hanım O.O. karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan Sakarya Zübeyde Hanım O.O. ilk dakikadan itibaren üstünlüğünü ortaya koyarak ilk seti 21-9 gibi bir skorla farklı şekilde kazanarak maçta 1-0 öne geçen taraf oldu. İkinci sette de üstünlüğünü sürdüren Sakarya Zübeyde Hanım O.O.  bu seti de 21-8 kazanarak maçtan 2-0 galip ayrılan taraf oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128