Sakatlar Teknik Heyeti Düşündürüyor!

Boluspor, yarın sahasında oynayacağı Kartalspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenman’a sakalıkları bulunan Caner, Onur Türk ve Orhan Ak katılmadı.   Ligin...

Sakatlar Teknik Heyeti Düşündürüyor!

Boluspor, yarın sahasında oynayacağı Kartalspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenman’a sakalıkları bulunan Caner, Onur Türk ve Orhan Ak katılmadı.

 

Ligin 12.haftasında çarşamba günü deplasmanda Konyaspor’la 1-1 beraber kalan ve ara vermeden yarın sahasında oynayacağı Kartalspor maçı hazırlıklarına başlayan Boluspor, dün yaptığı çalışmayla Kartalspor maçı hazırlıklarını tamamladı.

Yaklaşık 1 saat süren çalışma öncesi Teknik direktör Cihat Arslan, kırmızı-beyazlı oyuncularla yaklaşık 10 dakikalık konuşma yaptı. 6 haftadan bu yana maç kazanamadıkları için futbolcularından sahada biraz daha fazla çalışmalarını isteyen Arslan, Kartalspor maçında mutlak üç puan kazanmak zorunda olduklarını söylediği öğrenildi.

Düz koşuyla başlayan çalışmada kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2’i oynadılar. Antrenman’ın son bölümünde ise teknik direktör Cihat Arslan nezaretinde taktiksel çalışma yapan kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli oldukları gözlerden kaçmadı. Yaptığı çalışmaya Kartalspor maçı hazırlıklarını tamamlarken, ekibimiz bugün sabah yapacağı ter idmanından ardından maç saatini beklemeye başlayacak.

Ekibimiz Boluspor’da sakatlıkları bulunan Caner ve Orhan Ak Kartalspor maçında forma giyemeyeceği belirtilirken, Onur Türk’ün ise durumun maç saati belli olacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128