Sakatlığı En Çok Onu Üzüyor!

Boluspor'a son dakika transferi olarak gelen tecrübeli savunma oyuncusu Orhan Ak, hem lig öncesi hazırlık kampı yapmaması, hem de sakatlıktan bir türlü kurtulamaması nedeniyle bugünlerde oldukça üzüntülü....

Sakatlığı En Çok Onu Üzüyor!

Boluspor'a son dakika transferi olarak gelen tecrübeli savunma oyuncusu Orhan Ak, hem lig öncesi hazırlık kampı yapmaması, hem de sakatlıktan bir türlü kurtulamaması nedeniyle bugünlerde oldukça üzüntülü. Hafta başından buyana takımdan ayrı sadece tempolu yürüyüş yapabilen Orhan, dün yapılan çalışmaya katılmadı.

 

Boluspor'da sadece 8. hafta karşılaşması olan Kasımpaşa maçında görev yapan ve maçın son dakikalarında sakatlığı yeniden nükseden Orhan takımdan ayrı çalışmalarını sürdürüyor. Kariyeri başarılarla dolu olan tecrübeli oyuncu, henüz bir türlü istenilen duruma gelememesinin yanı sıra sakatlıklarla boğuşmasına en çok kendi üzülüyor. İlk 7 haftada forma giyemeyen Orhan, Kasımpaşa maçında ilk onbirde sahaya çıkmış, aynı maçta yeniden sakatlanması sonucu yine takımından uzak kalmıştı. Hafta başından buyana sadece yürüyüş yapabilen Orhan takımdan ayrı çalışırken, tecrübeli oyuncunun ağrılarının yeniden nüksettiği ve bu hafta sonu oynayacağımız Tki Tavşanlı Linyitspor maçında forma giyemeyeceği öğrenildi. Orhan Ak’ın önümüzdeki hafta başına kadar dinlendirileceği ve Salı gününden itibaren yeniden düz koşulara devam edebileceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128