SALONDA SPOR SİYASET KAPIŞMASI

Fatih Yamaner tarafından organize edelin basketbol maçında Bolu milletvekili Ali Erçoşkun ve Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı da mücadele etti.   Boluspor Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner tarafından...

SALONDA SPOR SİYASET KAPIŞMASI

Fatih Yamaner tarafından organize edelin basketbol maçında Bolu milletvekili Ali Erçoşkun ve Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı da mücadele etti.

 

Boluspor Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner tarafından organize edilen basketbol maçı 17 Temmuz Kapalı Spor salonunda yapıldı. Karşılaşmada milletvekili Ali Ercoşkun, Rektör Yardımcısı Akçahan Geptiremen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Boluspor Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner, Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Boluspor Basketbol Sportif Direktör Cengiz Karadağ ve Boluspor Basketbol Yönetim Kurulu üyeleri (Aytaç Eskicioğlu, Sacit Kilitçi, Cüneyt İnal, Rahmi Tamer Özçelik, Necdet Esen, Selçuk Yamaner) yer aldı. Karşılaşmayı Boluspor Basketbol Takımı Teknik Menajeri Yeşer Eskicioğlu yönetti. Karşılaşmada Milletvekili Ali Ercoşkun ve Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı attığı basketlerle göz doldururken, Teknik Direktör Cihat Arslan'ın ise yaptığı defansla rakiplerine zor anlar yaşattığı görüldü. Hücum esnasında Milletvekili Ali Ercoşkun'u 3 kişi ile tutmaya çalışan rakip takım zor anlar yaşadı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen ve Boluspor Basketbol Takımı Şube Başkanı Fatih Yamaner'in çentilmen hareketleri takımda göz doldurdu. Karşılaşmanın son dakikasına kadar iki takım kıyasıya mücadele etti. Takımın berabere olduğu gören hakem Yeşer Eskicioğlu, iki takımında kazandığını, karşılaşmayı dostluk kazandı diyerek bitirdi ve galibin bir daha ki maçta belirleneceğini belirtti.

Karşılaşmanın sonunda Boluspor Basketbol Takımı Yönetimi tarafından alınan tatlı oyunculara ve seyircilere ikram edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128