Şamiloğlu madalya şansını son anda kaybetti

Katar'ın Doha kentinde önceki gün organize edilen Artistik Cimnastik Dünya Kupası Müsabakalarına Erkek ve Bayan Milli Takımlarımız katılırken, Bolulu sporcu Ümit Şamiloğlu madalya şansını son anda kaybetti.   Cimnastik...

Şamiloğlu madalya şansını son anda kaybetti

Katar'ın Doha kentinde önceki gün organize edilen Artistik Cimnastik Dünya Kupası Müsabakalarına Erkek ve Bayan Milli Takımlarımız katılırken, Bolulu sporcu Ümit Şamiloğlu madalya şansını son anda kaybetti.

 

Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’in de izlediği müsabakalarda Bolulu sporcu Ümit Şamiloğlu Barfiks, Ferhat Arıcan ise Paralel aletinde finali çok az farkla kaçırdı. Ferhat Arıcan Atlama Masası aletinde yaptığı orijinal bir atlayış ile Cimnastik literatüründe bir hareketin daha Arıcan ismi ile anılmasını sağlamayı başardı. Sporcumuz daha önce de Paralel aletinde bir harekete kendi isminin verilmesini sağlamıştı. Müsabakaları yakından takip eden Federasyon Başkanı Suat Çelen çeşitli Federasyon Başkanları ile görüşmelerde bulundu. Suat Çelen ayrıca, ödül töreninde dereceye giren sporculara madalyalarını takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER