Şampiyon kupasını kahvaltıda aldı

Kendi liginde şampiyon olan Kıbrıscıkspor U19 takımı oyuncuları ve teknik ekip Karaçayır’da bulunan Amatör Evi’nde kahvaltıda ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin ve ASKF yönetimi ile bir araya geldi.

 Şampiyon kupasını kahvaltıda aldı

HABER: FARUK ÇİDEM

U19 Türkiye Şampiyonasında kendi grubundan birinci olarak çıkan Kıbrıscıkspor U19 takımı dün gerçekleştirilen bir kahvaltıyla Bolu’da ki şampiyonluk kupalarını ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen’in elinden aldılar. Bolu’yu en iyi şekilde temsil eden ve zorlu rakiplerini yenerek büyük başarılara imza atan Kıbrıscıkspor U19 takımı için düzenlenen kahvaltıda konuşan Zekeriya Gökmen; “Sizlere Bolu adına ne kadar teşekkür etsek azdır. Şampiyonanın 1. Turunda çok zorlu rakiplerinizi geçmeyi başardınız ve birinci olarak gruptan çıktınız. Hepinize çok teşekkür ediyoruz. Sizin karşınızda çok güçlü takımlar olabilir ama siz onların hepsinden daha güçlü olduğunuzu bize kanıtladınız” dedi.

Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin ise futbolcuları kutlayarak şunları söyledi; “Oyuncularımızı, teknik ekibi, yönetimi canı gönülden kutluyorum. Bizlere bu sevinci yaşattıkları için futbolcularımızı ayrıca tebrik ediyorum. Kendi grubunuzdan lider çıktınız ve bize büyük bir sevinç yaşattınız. Ben inanıyorum ki daha büyük sevinçler de yaşatacaksınız.”

“BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUZ”

Kahvaltıyı düzenleyenlere teşekkür eden Kıbrıscıkspor Kulüp Başkanı Cemalettin Metin; “Bizler için bu kahvaltı organizasyonunu düzenleyen herkese teşekkür ediyorum. Takımımızla birlikte Bolu’yu gittiğimiz her yerde en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Çocuklarımız büyük bir özveri göstererek şampiyonada kendi gruplarından birinci olarak çıktılar. Sakarya’dan da yüzümüzün akıyla döneceğimize inancım tamdır. Kıbrıscıkspor tüm bileşenleriyle bir bütündür ve bu bütün her şeyin en iyisini elde etmek için elinden geleni yapacaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128