Şampiyon Sporculardan Vali Özçimen’e ziyaret

Dağkent Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hikmet Manaz beraberinde ZİÇEV Bolu Şube Başkanı Zuriye Doğanuz, Özel Makbule Ölçen Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Fatma Atalay ve Dağkent Engelliler...

Şampiyon Sporculardan Vali Özçimen’e ziyaret

Dağkent Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hikmet Manaz beraberinde ZİÇEV Bolu Şube Başkanı Zuriye Doğanuz, Özel Makbule Ölçen Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Fatma Atalay ve Dağkent Engelliler Spor Kulübü Sporcuları ile birlikte Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Dağkent Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hikmet Manaz, “Dağkent Engelliler Spor Kulübü olarak iki hafta önce Trabzon’da Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Şampiyonası yapılmıştı. Bizde Bolu’yu temsilen 4 sporcumuzla birlikte Trabzon’a gittik. Bu sporcularımızdan Neşe Çetin, 100 metre koşuda birinci ve uzun atlamada ikinci olurken, Furkan Kuruoğlu, 100 metre de birinci, Meral Otlu, 100 metre ve 200 metre de ikinci, Mehmet Can Özmetin’de Gülle atmada ikinci oldu” dedi. ZİÇEV Bolu Şube Başkanı Zuriye Doğanuz da yaptığı konuşmada, sporcuların 13 Ekim’de Sakarya’da düzenlenecek olan yarışmalara da katılacağını söyledi.

Vali İbrahim Özçimen ziyarette, “Biz ilimizin adını en iyi şekilde temsil eden herkesin yanındayız. Bu çocuklarımızın derecesi beni özellikle memnun etti. İlimizi Türkiye Şampiyonası’nda en iyi şekilde temsil eden ve çeşitli dereceler alan çocuklarımızı, öğretmen ve ailelerini yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ziyarette ayrıca ziyarete gelen ve Trabzon’da Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren sporculara çeşitli hediyeler takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128