Şampiyona bugün başlıyor

2014-2015 sezonu U-13 Türkiye Şampiyonası’nın Bolu’da oynanacak maçları için dün Karaçayır Amatör Evi’nde kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimine İl Temsilcisi Cemalettin Metin, Hakemlere Derneği başkanı Ayhan Şentürk, Tüfad Başkanı İrfan Ulusan, Saha komiserleri derneği başkanı, Gençlik Spor Şube Müdürü Emre Aydemir, taban birlikleri şube başkanları, turnuvaya katılan takımların yöneticileri hazır oldular. Turnuvada kura çekimi sırasında Akçakocaspor ve Zonguldak Kilimli Belediyespor kura çekimine gelmedikleri için katılamadılar.

 Şampiyona bugün başlıyor

ÖZEL HABER: FARUK ÇİDEM

17 Haziran 2015 (bugün) tarihinde başlayacak ve 3 gün boyunca sürecek olan U-13 Türkiye Şampiyonası için dün takım temsilcilerinin de bulunduğu kura çekimi yapıldı. iki grup halinde 3 gün boyunca sürecek karşılaşmalarda yer alacak takımlar şöyle;

A Grubu: Ankaragücü, Sakarya Demirspor, Kastamonu Anadoluspor

B Grubu: Ankara Gölbaşı Belediyespor, Düzce Akçakocaspor, Zonguldak Kilimli Belediyespor

Bugün saat 15:00 ve 16:30’da ki karşılaşmalarla başlayacak olan Turnuvanın ilk maçlarını Ankaragücü-Kastamonu ve Gölbaşı-Zonguldak oynayacaklar.

Kura çekimi öncesinde takım temsilcilerine hoş geldiniz konuşması yapan Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Cemalettin Metin turnuva hakkında bazı bilgiler vererek kuralları açıkladı. Temsilcilerin sorularını da yanıtlayan Metin, “Bolu’da böylesi organizasyonlar gerçekleştiriliyor olması bizler için gurur vericidir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 20:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128