Samsunspor Bolu’da kampa girdi

PTT 1'inci Lig ekiplerinden Samsunspor, dün öğleden sonra 2’nci etap kampı için Bolu'ya geldi. Edinilen bilgiye göre Samsunspor’un Bolu kampında 4 hazırlık maçı oynayacağı belirtildi.

 Samsunspor Bolu’da kampa girdi

PTT 1'inci Lig ekiplerinden Samsunspor, dün 2’nci etap kampı için Bolu’ya gelirken, Kulüp Başkanı Emin Kar ise, önümüzdeki günlerde yapacağımız yerli ve yabancı transferlerin Bolu kampına katılacağını söyledi.

Samsunpor, dün sabah saat 07:00’de karayolu ile Bolu’ya giderek Koru Otel'de öğleden sonra kampa girdi. Kampa 24 futbolcunun katıldığı, 29 Temmuz’da sona erecek Bolu kampında Samsunspor’un en az 4 hazırlık maçı yapacağı açıkladı.

TRANSFERİ SÜRDÜRECEĞİZ

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Emin Kar, temasta oldukları bazı isimlerle önümüzdeki birkaç gün içerisinde sözleşme imzalayacaklarını söyledi. Transferde çok dikkatli davrandıklarını ifade eden Başkan Emin Kar, şöyle devam etti “Amacımız doğru ve bize faydalı olabilecek isimleri kadromuza dâhil edebilmek. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Bir aksilik olmazsa birkaç gün içerisinde yerli ve yabancı bazı oyunculara imza attırıp onları kampa dâhil etmeyi düşünüyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124