Şanlıurfa Belediye Başkanı Gerede kampını ziyaret etti

Gerede’de 2. Etap kamp dönemini sıkı bir şekilde sürdüren Şanlıurfaspor, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile bir araya geldi.

Şanlıurfa Belediye Başkanı Gerede kampını ziyaret etti

Haber: Ceylan Beykoz

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 2. etap kamp hazırlıklarını sürdüren Şanlıurfaspor’u Gerede’de ziyaret etti. Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyükfırat’ın karşıladığı Başkan Beyazgül, hem yönetimle hem de futbolcularla bir araya geldi. Şanlıurfaspor’un kendisi için her zaman ayrı bir yeri olduğunu belirten Başkan Beyazgül, futbolcularla bol bol sohbet ederek yeni sezon için başarılar diledi.

Yönetim ve futbolcularla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Başkan Beyazgül, yaptığı değerlendirmesinde “Takımımızı Gerede’de ziyaret ettik. Kulüp Başkanımız Emin Bey ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Büyükfırat ile birlikte futbolcu kardeşlerimizle sohbet ettik. Baktığımız zaman inşallah başarı geliyor diye düşünebileceğimiz bir ekip gördük. Biz Şanlıurfa’da yöneticilerimizle birlikte bir ekip ruhu oluşturmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki bundan Şanlıurfa kazanır. İnşallah bunu sağlayacağız. Bu takım sadece benim veya Emin beyin de takımı değil, bu takım tüm Şanlıurfa’nın takımı. Şanlı takımımızın başarısı için de her zaman destek olacağız.” dedi.

Şanlıurfaspor yönetimi de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e Şanlıurfaspor’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederken Başkanın kendilerini kamp ta ziyaret etmesi de başta futbolcular olmak üzere bizleri çok memnun etti dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128