Santos ve Poepon Amin dedi

Yeni sezon hazırlıklarına start veren Boluspor'da açılış töreni Bolu'nun meşhur imamı Lütfi Karadaş'ın duası ile yapıldı. Dua esnasında Boluspor'un Brezilyalı yıldızı Andre Santos ve bir diğer yeni transfer Rydell Poepon'da dua eşlik ederek büyük takdir topladı.

 Santos ve Poepon Amin dedi

Haber: Volkan YILMAZ

Kırmız beyazlı ekibin yeni transferleri Andre Santos ile Rydell Romano Poepon Lütfi hocanın duasında Türk oyuncular gibi ellerini açarak duaya eşlik ederek dinimize saygılarını gösterdiler.

Lütfi hoca Boluspor’un  yeni sezon için  duasını ederken  Brezilyalı yıldızda duaya eşlik etti. Sezonun ilk antrenmanı için sahaya çıkan ve kurban kesen dualarla sezonu açan Boluspor’da Brezilyalı yıldız oyuncu Andre santos  Lütfi hoca dua ederken ellerini açıp duaya eşik etmesi herkesten taktir aldı.

Duanın Ardından Lütfi Karataş hocanın yanına giderek hoca ile tanışan Andre Santos hocanın elini öptü. Takımda bulunan tüm oyuncular ile konuşan ve başarılar dileyen Lütfü Hoca yeni transfer Andre Santos’a da “Bol Bol Gollerin olsun inşallah” diyerek dua etti. İkili arasında geçen sohbet herkesi kahkahaya boğdu.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2016, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124