Saray Pastanesi'nden tatlı başlangıç

11'inci Veteranlar Turnuvasının bir diğer iddialı takımlarından olan Saray Pastanesi turnuvaya beklenildiği gibi başladı ve ilk karşılaşmasında Sem-Mak ile karşılaşırken sahadan 4-1 galip ayrıldı.

 Saray Pastanesi'nden tatlı başlangıç

Haber: Volkan YILMAZ

Veteranlar Futbol Turnuvasına bu sezon eski amatör futbolculardan kurulu iddialı bir kadro kurarak başlayan Saray Pastanesi ilk karşılaşmasında Sem Mak ile karşı karşıya geldi. Sem Mak ile karşılaşan Saray Pastanesi Sem Mak karşısında maça hızlı başladı perdeyi de Sedat ile açtı 1-0

Bu golün ardından oyunu kontrolüne alan Saray Pastanesi ayağa top oynayıp skoru artırmak istese de Sem Mak ilk başlarda buna izin vermedi. İlk yarıda rakibine oranla daha çok etkili olan ve gol pozisyonu bulan Saray Pastanesi Ömer Çolak ile skoru 2-0 getirdi.

Karşılaşmada istediği skoru bulan Saray Pastanesi geniş kadrosunu kullanarak bir çok oyuncusuna maçta yer verdi. İlk golün sahibi Sedat ilk yarıda kendisinin iki takımının üçüncü golünü atarak skoru 3-0 getirdi. Bu golün ardından Burhan uzaktan sert bir vuruşla topu bir kez daha ağlara göndererek skoru 4-0 getirdi İlk yarıda bu skorla bitti.

Karşılaşmanın ikinci yarısında Sem Mak biraz daha oyunu önde tutarak maçta çok istediği gole Ertuğrul ile kavuştu(4-1). Yağmur altında oynanan maçta başka gol olmayınca Saray Pastanesi turnuvaya galibiyetle başlayıp ilk maçını mutlu kapattı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128