Sarıgül, Honca ve Layiç Veda Etti

Boluspor'da sezon başında teknik direktör Cihat Arslan ile birlikte göreve başlayan ancak geçtiğimiz gün yolları ayrılan teknik heyette yardımcı antrenörler, Mustafa Sarıgül, Mehmet Ali Honca ve kaleci antrenörü...

Sarıgül, Honca ve Layiç Veda Etti

Boluspor'da sezon başında teknik direktör Cihat Arslan ile birlikte göreve başlayan ancak geçtiğimiz gün yolları ayrılan teknik heyette yardımcı antrenörler, Mustafa Sarıgül, Mehmet Ali Honca ve kaleci antrenörü Fevzi Layiç, dün kulübe gelerek futbolcular, tesis çalışanları ve yöneticilere veda ettiler. Duygusal anların yaşandığı dakikalarda Sarıgül, Honca ve Layiç herkesle tek tek vedalaşarak helallik istediler.

 

Boluspor'da 3 sezonluğuna anlaşılmasına rağmen yolları ayrılan teknik direktör Cihat Arslan'ın yardımcıları Mustafa Sarıgül, Mehmet Ali Honca ve kaleci antrenörü Fevzi Layiç dün tesislere gelerek herkesle tek tek vedalaştılar. Başkan Necip Çarıkcı ve bazı yöneticilerle bir süre sohbet eden Cihat hocanın yardımcıları Sarıgül, Honca ve Layiç daha sonra futbolcuları ile ve tesis çalışanları ile vedalaştılar. Her zaman Boluspor'un kendilerinde ayrı bir yeri olacağını belirten genç teknik adamlar Boluspor'u süper ligde görmek istediklerini ifade ettiler.

Arabalarına kadar uğurlanan 3 teknik adam basın mensupları ile de vedalaştıktan sonra memleketlerinin yolunu tuttular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128