‘Satılmış Yaman’ Futbol turnuvası başladı

Satılmış Yaman 2014 Mengen Gençlik Yaz Futbol Turnuvası önceki gün, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut’un topa vuruşuyla başladı.

 ‘Satılmış Yaman’ Futbol turnuvası başladı

Mengen Belediye Spor Kulübü ve Gökçesu Ortaokulu Spor Kulübü tarafından Belediye Başkanlığı Kupası olarak düzenlenen turnuvanın yakın tarihte Gökçesu Ortaokulu Müdür Yardımcısı ve Mengen Spor Kulübünde uzun yıllar futbol oynayan Satılmış Yaman’ın zamansız vefatı ile “Satılmış Yaman 2014 Mengen Gençlik Yaz Futbol Turnuvası” olarak düzenlenmesine karar verildi. Turnuvanın ilk maçı önceki gün açılış seramonisi ve Belediye Başkanı Turhan Bulut’un topa vuruşuyla başladı. Turnuva Los Turcos-Barış Spor ve Şen Spor-Black Nightmare takımlarının müsabakalarıyla Belediye Spor Salonu’nda devam etti.

YENİ TURNUVALAR YAKIN TARİHTE

Turnuvanın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkan Turhan Bulut, “Bir kentin gelişimi için, alt yapılar ve üst yapılar kadar önemli olan; sanat, kültür ve spor alanında düzenlenen etkinliklerdir. Sporda çocuklarımıza ve her yaşa hizmet etmeyi görev saydığımızı özellikle yakın tarihte tenis, satranç kurslarının akabinde turnuvalar da başlayacaktır” dedi.

Bulut, gençler tarafından beklenen sentetik sahanın da yapılması için büyük bir gayretin içinde olduklarını belirterek turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.

Turnuvaya katılan takımlar şöyle:

A GRUBU

1.Los Turcos

2.Black Nightmare

3.Şenspor

4.Barışspor

5.Jandarma Gücü

B GRUBU

1.Çetin İşletmeleri

2.Olympique Limon

3.Mengen Çarşı

4.Atletico Fanila

5.Axa Spor

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2014, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128