Satrançta Metehan Yavuz Milli Takıma seçildi

Geçtiğimiz hafta 1569 sporcunun katılımıyla Antalya’da düzenlenen Yaş Grupları Türkiye Satranç Şampiyonasında ilimizi temsil eden sporcularımız başarılı sonuçlar elde etti. Efe Metehan Yavuz bir kez daha milli takıma seçildi.

 Satrançta Metehan Yavuz Milli Takıma seçildi

Haber: Spor Merkezi

Antalya’da düzenlenen Yaş Grupları Türkiye Satranç Şampiyonasında ilimizi temsil eden sporcular başarılı sonuçlar aldı. Ahmet Aydın Çetin, Efe Metehan Yavuz, Kutlu Berke Yıldırım ve Eren Erdem’ İn ilimizi temsil ettiği organizasyonda; 9 Yaş kategorisinde yarışan ve kendi kategorisinde Türkiye’ deki tek CM (usta adayı) unvanlı sporcumuz Efe Metehan Yavuz, kendi kategorisindeki 220 sporcu arasında Türkiye 6. sı olarak büyük bir başarıya imza attı. Bu derecesiyle sporcumuz Efe Metehan Yavuz, Türkiye Satranç Federasyonu’nun 2015 yılı küçükler kategorisi Milli Takım Havuzunda yer aldı.

Bolu Olay Gazetesi Spor Servisi olarak ilimizi temsil eden tüm sporcularımızın, kendi derecelerini ileriye taşıdığı organizasyonda yer alan tüm sporcularımızı, velilerini ve antrenörlerini tebrik ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER