Şeker “Taraftar desteğine ihtiyacımız var”

Mudurnuspor Kulüp yöneticisi Kadir Şeker, “maddi değil, taraftar desteğine ihtiyacımız var” dedi. Şampiyonluk maçı için Özel İdare ile oynayacakları maça bütün Mudurnuluları maça davet...

Şeker “Taraftar desteğine ihtiyacımız var”

Mudurnuspor Kulüp yöneticisi Kadir Şeker, “maddi değil, taraftar desteğine ihtiyacımız var” dedi. Şampiyonluk maçı için Özel İdare ile oynayacakları maça bütün Mudurnuluları maça davet ederek, takımlarını desteklemelerini istedi.

 

Mudurspor Yöneticisi Kadir Şeker, play- off liginin son mücadelesinde Mengenspor’u 3-1 yendikleri maçın sonunda gazetemiz yaptığı açıklamada “Mengenspor’u bugün 3-1 yenerek final maçı oynamayı hak ettik. Şimdi Özel İdare spor ile Şampiyonluk maçı için oynayacağız. Bu maç için maddi destek değil ama manevi desteğe ihtiyacımız var. Bu takımı buraya kadar seyirci desteği olmadan getirdik. Şimdi Şampiyonluk maçında taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Biz bu ligden çıkarsak bundan sonrada taraftar desteğine çok ihtiyacımız var. Ben, Mesut Baytekin hocamız ve Antrenörümüz Ümit Ayata’nın desteği ile gruptan birinci olarak çıktık. Bolu’da ikamet eden 18-20 bin civarında Mudurnuluların olmasına rağmen bir iki kişi tribünde yer aldı. Biz manevi desteği buluyoruz ama taraftar desteği olmadan bu işin sonuna yaklaştık. Şimdi iş taraftarımıza Mudurnululara düşüyor. Birde Oynanacak olan şampiyonluk maçını ilimiz Atatürk stadyumunda oynamak istiyoruz. Bu imkân İl şampiyonluğu için amatörlere bir fırsat verilirse amatöre önem verilmiş olur. Sezon başında kurduğumuz takım final oynamak için çok büyük olasılıktı. Bu sonuç gerçekleştiği içim çok mutluyuz. Oyuncularımı kutluyorum. Şartlar iki takım için de eşit. Tek maç ne olacağı belli olmaz. İki takım içinde inşallah her şey iyi olur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128