Semercioğlu “Boluspor’un değerini bilmeliyiz”

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Boluspor Kulübü eski başkanı Emin Semercioğlu ve TSO yönetim kurulu Boluspor'a bir ziyarette bulundu.   Başkan Abdullah Abat ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan...

Semercioğlu “Boluspor’un değerini bilmeliyiz”

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Boluspor Kulübü eski başkanı Emin Semercioğlu ve TSO yönetim kurulu Boluspor'a bir ziyarette bulundu.

 

Başkan Abdullah Abat ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Emin Semercioğlu ve TSO yönetim kurulu üyeleri ile yapılan ziyaret 45 dakika sürdü. Ziyaretle ilgili başkan Emin Semercioğlu yaptığı konuşmada “Kim ne derse desin Bolusporumuz Bolumuzun en büyük reklam aracıdır. Bu markanın değerini hepimiz iyi bilmeliyiz. Onun için hepimizin Bolusporumuzun yanında olmamız gerekir” dedi.

Bu hafta almış olduğumuz galibiyet çok anlamlıdır, katkısı olan herkesi kutluyorum diyen Semercioğlu “Önümüzdeki maçları da kazanıp bir hava yakalarsak hedefimize ulaşabiliriz. Ancak bunun yolu da sabırlı olmaktan ve birlik beraberliği yakalamaktan geçiyor” ifadelerini kullandı.

Başkan Abdullah Abat ise “Emin Başkanımızın yaptığı bu ziyaretten memnuniyet duyduk. Emin başkanımızın yanımızda olduğunu hissettirmesi bizi mutlu ediyor, çalışma azmimizi artırıyor, bu yüzden kendisine teşekkür ediyoruz. Bolusporumuzun isminin bu günlere taşınmasında geçmiş dönemlerde başkanlık ve yöneticilik yapan büyüklerimiz sayesinde olmuştur. Dolayısıyla Boluspor’u bu günlere taşıyanlara teşekkür ediyorum. Bizim bugünkü emeklerimiz ve çabalarımız Bolusporumuzu daha iyi yerlere taşımaktır. Bu konuda da bizlerin yanımızda olmanıza seviniyoruz. Sizlerin samimiyetine de güveniyoruz ve inanıyoruz ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla beraber şevk içinde çalışıyoruz. İnşallah bu birlik ve beraberlik hepimizi en güzel yerlere taşır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128