banner120

Semercioğlu “Bu bayram bir başlangıç olsun”

Boluspor’un bayramlaşma törenine katılan Boluspor’un eski başkanı ve TSO Başkanı Emin Semercioğlu “Güçlü olmak için birlikte olmak lazım” dedi.    Semercioğlu bayramlaşma töreni...

Semercioğlu “Bu bayram bir başlangıç olsun”

Boluspor’un bayramlaşma törenine katılan Boluspor’un eski başkanı ve TSO Başkanı Emin Semercioğlu “Güçlü olmak için birlikte olmak lazım” dedi. 

 

Semercioğlu bayramlaşma töreni sonrası yaptığı açıklamada “Her zaman inandığım bir şey var. Birlikten rahmet ayrılıkta azap vardır. Birlikten güç doğar ve futbolda bilhassa sporda başarının temeli budur. Güçlü olmak için birlikte olmak lazım. Şuandaki birlikteliğin Boluspor’a tesir etmesini diliyorum. Şuanda gerçekten önemli bir bayram günü bu kalabalıkta Boluspor aşkıyla herkes burada. Boluspor’a başarılar diliyorum. Herkesin kurban bayramını kutluyorum. İnşallah bu işin hiçbir zaman ümitsizliği olmaz her zaman bir hava yakaladığın zaman devam eder. Örnek verecek olursak Adanademirspor yenilip duruyordu, fakat bir başladı ve daha hiç yenilmedi. Bizimde bayramdan itibaren bu bayram bir başlangıç olsun yenmeye başlayalım arkasının geleceğine inanıyorum. Onun için havayı yakalayalım. Hava çok önemlidir. Havayı önce burada birlikte yakaladık. Belediye başkanımız, eski başkanlarımız bütün yöneticiler bir aradayız. Birlik içindeyiz ve bunun tesir edeceğine inanıyorum. Futbolcuda bu birlikteliği algılar ve inşallah başarılı olurlar” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124