Semercioğlu "Yapılan bariz hakem hataları takımları etkilemektedir"

Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Şube Başkanı Murat Semercioğlu’nun basın açıklaması yaptı. Son haftalarda yapılan hakem hatalarına değinen Semercioğlu " Yapılan bariz hakem hataları ve su istimaller bizim olduğu kadar tüm takımları da etkilemektedir" dedi.

 Semercioğlu

Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Şube Başkanı Murat Semercioğlu son haftalarda yapılan hakem hatalarından sonra basın açıklaması gerçekleştirdi. Açıklaamasında Semercioğlu "Bolu Belediyespor Boluspor olarak Türk basketboluna katkı vermek amacıyla oluşturduğumuz ve desteklediğimiz basketbol takımımız yaptığı çalışmalarla ve organizasyonu ile TB2L’nin marka değerine katkı vermektedir.İnanıyorum ki hocamız ve oyuncularımız gösterdikleri gayret ile Bolu Belediyespor Bolusporu bu ligde tutacaklar ve bizde yönetim olarak var olan organizasyonumuzu 3 yıllık yeni bir perspektif ile genişleterek ve maddi yatırımlarımızı arttırarak üst ligleri hedefleyeceğiz" dedi.

Açıklamasına şu şekilde devam eden Semercioğlu "Biz tüm bu niyetleri taşırken ligin şu son haftalarına gelindiği dönemde, yapılan bariz hakem hataları ve su istimaller bizim olduğu kadar tüm takımları da etkilemekte ve ligin homojen yapısına zarar vermektedir. Federasyonumuzun koyduğu kural ve yönetmeliklere bu lige katılan tüm takımların ve bizim uymamız gerektiğini düşünmekteyim. Tüm illerde oynanan karşılaşmalarda maç hakem ve gözlemcisi de dahil olmak üzere aynı standart da davranmaları gerekmektedir. Tek temennimiz bundan sonra ki maçlarda bu olayların tekrar etmemesi ve federasyonumuzca bu ligin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarının zarara uğramamasıdır. Hakemlerimizin de adaletli yönetimleriyle ligin seyrine OLUMLU etki yapmaları sadece bizim için değil tüm takımlar için hayati önem taşımaktadır. Saygılarımla" diyerek sözlerine son verdi.  SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2016, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
basketçi
basketçi - 5 yıl Önce

sevgili başkan, güzel diyorsun elbet. 2 sorum olacak, cebinizden ne kadar para harcanız? yeni hoca ile birlikte alınan oyuncuları neden ikinci devrede aldınız? kendiniz para harcıyor olsaydınız, böylesi bir transferi yapar mıydınız? cevap veremeyeceğini biliyorum ama sorma gereği duydum.

Murat Semercioğlu
Murat Semercioğlu - 5 yıl Önce

sevgili basketçi,her zaman gerçek taraftarın özgür haber alması gerektiğini düşünmekteyim. 1.sorunun cevabı şu yaklaşık kendi cebimden 2 senede 25.000 civarı harcamışımdır. 2. soruna gelince belli transfer dönemleri vardır. bu dönemlerde bazı oyuncular boşta kalır bazılarını başka kulüpler kapar bazılarını biz alırız ve bu oyuncuları alırken hocalarımızın vermiş olduğu raporlar doğrultusunda hareket ederiz. pahalı veya ucuz olarak değerlendirme yerine o mevkide en verimli olabilecek oyuncular ile en uygun fiyata almaya çalışırız.3. olarak benim harcadığım para seni ilgilendirmez bana ortak değilsin çünkü yinede merakını gidereyim a takımından tut da alt yapılara kadar halen para harcamaya devam ediyorum gücüm elverdiğince bundan da erinmiyorum. 4. olarak da bunlar dışında başka soruların varsa cumartesi günü yani bugün saat 17:00 de kapalı spor salonundayım sorularını içtenlikle cevaplarım ben basketçi demen yeterli olur mu güzel kardeşim :)

SIRADAKİ HABER

banner128