Serdal Adalı’dan Seben’e yeşil ışık

16 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Olağanüstü Kongresi’nde başkanlığa aday olan Serdal Adalı dün Kaynaşlı’da Bolu ve Düzce Beşiktaşlılar Derneği üyeleri ile bir öğle yemeğinde buluştu. Projelerini anlatan Adalı gazetecilerin soruları üzerine kendilerine gösterilen her yerde tesis yapabileceklerini söyledi.

 Serdal Adalı’dan Seben’e yeşil ışık

2012-3013 sezonunun üçüncü sırada tamamlayan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Olağanüstü Kongresi 16 Haziran 2013 tarihinde yapılacak. Başkanlık seçiminde mevcut Başkan Fikret Orman ile başkan olmak için yarışacak olan Serdal Adalı dün Kaynaşlı Türsan Tesisleri’nde Bolu ve Düzce kongre üyeleri ve taraftarlarla Türksan Tesisleri’nde buluşarak, projelerini anlattı. Başkan adayı Serdal Adalı, seçilmesi halinde kulübü en iyi noktalara getireceklerini söyledi. Adalı Bolu Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Aziz Özçağlar ile de bir süre sohbet etti. Adalı’nın Ankara yolculuğu öncesi yaptığı Kaynaşlı ziyaretinde yönetimde yer alması beklenen ağır toplardan Murat Aksu ve Adalı’yı şike davası sürecinde yalnız bırakmayan Ahmet Akpınar da yer aldı. Gerçekleşen ziyarette Beşiktaş taraftarları Adalı ve Aksu yoğun ilgi gösterip bol, bol fotoğraf çektirdi.

Bolu ve Düzce’ye pilot takım

Öğle yemeği sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Adalı özellikle Bolu ve Düzce’nin İstanbul’a yakın olması nedeniyle pilot takım uygulamasını bu 2 şehirde faaliyete sokabileceklerini söyledi. Adalı Beşiktaş’ın 2013-2014 sezonunda maçlarını oynayacağı stadyumlar içinde Anadolu şehirlerinin de yer alabileceğini belirterek, “Federasyonla yapacağımız görüşmede bu işin boyutlarını araştıracağız ve karar vereceğiz. Mevcut yönetim yeni sezonun ilk yarısı için F.Bahçe, 2.yarısı için de G.Saray’ın statlarının isimlerini vermiş” dedi.

Kartal Yuvası Anadolu’ya yayılacak

Serdal Adalı Kartal Yuvası Mağazaları’nın şu anki durumunun iyi olmadığını söyleyerek, “Kartal Yuvası Mağazalarını düzene sokacağız. Mağazalarımızı Anadolu’ya yayacağız” şeklinde konuştu. Gazetecilerinde sorularını yanıtlayan Adalı, “Mevcut yönetim yeni stat ile ilgili bakanlıktan herhangi bir izin almamış. Önce şu stadın yapımı netleşsin, daha sonra kapasitesine bakılır” dedi.

“2 teknik adamla görüşüyorum”

Serdal Adalı 17 Haziran’da çok iddialı bir takım ve hocayla geleceklerini belirtti. Adalı, “Şu anda 2 hocayla görüşüyorum. Ancak isimlerini açıklayamam” dedi. Adalı’nın transfer için yaklaşık 50 milyon dolarlık bütçe hazırladığı öğrenildi. Adalı Kaynaşlı’dan sonra Ankara’ya hareket etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2013, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124