Serdar, 17 ay sonra forma giydi

Boluspor'un tecrübeli file bekçisi Serdar Kulbilge, cezasının bitmesinin ardından tam 17 ay sonra yeniden sahadaki yerini aldı. Maça kulübede başlayan Serdar, karşılaşmanın hemen başında talihsiz bir şekilde sakatlanarak...

Serdar, 17 ay sonra forma giydi

Boluspor'un tecrübeli file bekçisi Serdar Kulbilge, cezasının bitmesinin ardından tam 17 ay sonra yeniden sahadaki yerini aldı. Maça kulübede başlayan Serdar, karşılaşmanın hemen başında talihsiz bir şekilde sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Eser’in yerine oyuna dahil oldu.

 

Boluspor’a sezon başında transfer olan ve ilk üç karşılaşmada cezalı olduğu için forma giyemeyen Serdar Kulbilge, formasına kavuştu. Ligin ilk üç haftası kaleyi başarı ile koruyan Eser Altın, Samsunspor karşısında da kaleyi devraldı. Ancak talihsiz bir şekilde maçın henüz başında sakatlanınca Serdar Kulbilge kendisine şans buldu. Serdar, oyuna girdikten sonra 2 gol yemesine rağmen, maçın diğer kısımlarında kalesinde güven verdi. İkinci yarıda kendisine çok fazla iş düşmese de Samsunspor’un yakaladığı pozisyonlarda tecrübesini konuşturan Serdar, ikinci yarıda Samsunspor’un önemli gol silahlarının gol atmasına izin vermedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128