Serhat Güller’den Orhun açıklaması

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, Boluspor'un genç yeteneği Orhun Öztürk'le ilgili açıklamalarda bulundu. Orhun'un A Takım oyuncusu olduğunu ve yakında formasına kavuşabileceğini belirten Güller,...

Serhat Güller’den Orhun açıklaması

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, Boluspor'un genç yeteneği Orhun Öztürk'le ilgili açıklamalarda bulundu. Orhun'un A Takım oyuncusu olduğunu ve yakında formasına kavuşabileceğini belirten Güller, “Kendini ispatlasın, ona formayı vereyim” dedi.

 

Serhat Güller bu sezon A Takım'la çalışmalara başlayan ve hazırlık maçlarında sergilediği performansla herkesi kendisine hayran bırakan Orhun'un A Takım'ın kadrosuna girememesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Orhun'un kendisini ispatlaması gerektiğini belirten Güller, “Orhun’da, maç eksiği olan diğer oyuncular gibi, zaman, zaman A2 maçların da oynaması için gönderiyoruz. A Takımda Orhun’un oynayacağı bölgede, ondan daha iyi olduğuna inandığım oyuncular var. Onların performansı bu şekilde devam ettiği sürece, Orhun’u düşünmüyorum. Başka bir değişle; Orhun, daha iyi olduğunu ispatlamalı ki ona formayı vereyim. Bir kez daha söylüyorum. Orhun Öztürk, Boluspor A Takımı oyuncusudur. Basında çıkan 'Orhun A2’ye gönderildi' haberleri doğru değildir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128