Şimdi sırada Gerede var

Çatalzeytin ilçesine bağlı Paşalı Köyü İlk ve Ortaokul öğrencilerine Marmara Üniversitesi yardım eli uzattı. Okula spor aletleri yardımı yapıldı. Şimdi sıra Gerede’de.   Marmara Üniversitesi...

Şimdi sırada Gerede var

Çatalzeytin ilçesine bağlı Paşalı Köyü İlk ve Ortaokul öğrencilerine Marmara Üniversitesi yardım eli uzattı. Okula spor aletleri yardımı yapıldı. Şimdi sıra Gerede’de.

 

Marmara Üniversitesi Sosyal Hukukçular Kulübü kendi bütçeleriyle hazırlamış oldukları spor aletlerini Paşalı Köyünde ilk ve ortaokul öğrencilerine teslim etti. Kulüp Başkanı Murat Vurgun ve kulüp üyeleri bir otobüsle Paşalı’ya giderek öğretmenlerle tanıştı. Vurgun yaptığı açıklamada, “Kulübümüze kayıtlı öğrenci arkadaşlarımızla kendi imkânlarımızla hazırlamış olduğumuz yardım kolilerimizi Anadolu’da okuma savaşı veren öğrenci arkadaşlarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Bugün Paşalı köyünde öğrenci arkadaşlarımızla buluştuk, bir dahaki durağımız Bolu’nun Gerede ilçesi olacak. Geçmiş yıllarda Çankırı’da böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. Üsküdar Belediyesi kulübümüze Paşalı köyüne gelebilmemiz için araç tahsis etti. Bu şekilde Anadolu’da bulunmaktan mutluyuz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128