“Soğuk Cehennem” Çelik’i günah keçisi yaptı

Sosyal paylaşım sitesi üzerinden bir takım paylaşımlar yapan soğuk cehennem taraftar grubu, son oynanan Geredespor karşılaşmasını diline dolarken, Zonguldak yerel basınının haberini öne sürdü ve şarkıcı Ramazan Çelik’i adeta günah keçisi ilan etti.

 “Soğuk Cehennem” Çelik’i günah keçisi yaptı

Gerede’nin tek takımı Geredespor'da son günlerde üst üste gelen başarısızlıklar, sporseverleri derinden üzüntüye boğarken, kimi çıkışları ile kamuoyunun dikkatini çeken soğuk cehennem isimli taraftar grubunun ise kızgınlıklarını Ramazan Çelik'ten çıkarmaya çalışması tepki çekti. Sosyal paylaşım sitesi üzerinden bir takım paylaşımlar yapan soğuk cehennem taraftar grubu, son oynanan karşılaşmayı diline dolarken, Zonguldak yerel basınının haberini öne sürdü ve şarkıcı Ramazan’ı adeta günah keçisi ilan etti. Facebook üzerinden paylaşılan sitem dolu yazıda “Geredespor Zonguldakspor maçında Geredespor taraftarının önünden geçip Zonguldak taraftarını alkışlayan Ramazan Çelik, biz o olayı içimize attık kimseye bir şey demedik ama Zonguldak formasıyla poz verip Zonguldak'ın ahı tuttu deyip de Gerede'de düştü demeniz gerçekten bizi çok üzmüş ve yıpratmıştır. Geredeliler Geredespor’umuza sahip çıkmadığı sürece Geredespor'umuz hiçbir yere gelemez” Soğuk Cehennem taraftar grubu ifadelerine yer verdi. Küme düşen Geredespor'da, kaçarak ilçeden uzaklaşan oyuncular, sporseverleri ve yönetimi derinden yaralarken, ateşli taraftarların kimileri de hedefe Ramazan Çelik'i oturtmaya çalışınca takipçileri ikiye bölündü. Kimileri, soğuk cehennem taraftar grubuna destek verirken, çoğu takipçi de Çelik'in Gerede için önemli bir isim olduğuna vurgu yaptı.

Ramazan Çelik “Özür dileyebilirim”

Geredespor'un taraftar grubu Soğuk Cehennem'in facebook sayfasındaki Zonguldakspor formasıyla olan fotoğrafının altına yorum yapan Geredeli sanatçı, yanlış anlaşıldığını anlatarak, “Gerede'den ve Geredespor'dan dilenecek bir özür varsa her zaman dileyebilirim” diye konuştu. “Gerede'nin kültür elçisi” unvanlı tek sanatçısı Ramazan Çelik yaptığı açıklamada “Ne kadar Gerede sevdalısı olduğumu herkes bilir” sözlerine yer verdi. Çelik, açıklamasında şunları anlattı “İlçemizin güzide takımı Geredespor’un taraftar grubu olan Soğuk Cehennem'in sosyal medyada yayınlamış olduğu yazı beni son derece üzmüştür. Ne kadar Gerede sevdalısı olduğumu herkes bilir. En hassas olduğum noktadan bizzat hemşerilerim tarafından böyle bir eleştiri gelmesi beni ziyadesiyle etkilemiştir. Bu durumda bile eğer Gerede ve Geredespor'dan dilenecek bir özür varsa hemen dileyebilirim” dedi.

İşte Zonguldak basınında çıkan o haber:

Zonguldakspor'un ahı tuttu

Muslu Belediyesi'nin düzenlediği 8. Geleneksel Anneler Günü şenliğinde konser veren ünlü sanatçı Ramazan Çelik, konser esnasında kendisine “Zonguldak Kömürspor” forması hediye edildi. Bunun üzerine formayı hediye eden vatandaşa teşekkür eden Ramazan Çelik elinde formasıyla birlikte gazetecilerle fotoğraf çektirdi ve kendisinin Bolulu olduğunu belirterek, “Zonguldak Kömürspor’un çıkamamasına üzüldüm. Zonguldakspor’un ahı tuttu ve biz de Gerede olarak düştük” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2013, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128