Soğuktan böyle korundular!

Boluspor, Sakaryaspor karşısında aldığı farklı galibiyetin ardından dün yaptığı antrenmanla bu hafta oynayacağı Akhisar Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarına başlarken, kar yağışı altında geçen antrenmanda soğuktan...

Soğuktan böyle korundular!

Boluspor, Sakaryaspor karşısında aldığı farklı galibiyetin ardından dün yaptığı antrenmanla bu hafta oynayacağı Akhisar Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarına başlarken, kar yağışı altında geçen antrenmanda soğuktan korunmak için futbolcular değişik şekillere girdi.

 

Sakaryaspor karşılaşmasında aldığı 7-2’lik galibiyetle, bu hafta oynayacağı Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarına ara vermeden başlayan kırmızı beyazlıların, yoğun kar yağışı altında yapılan antrenmanında, soğuktan korunmak isteyen futbolcular, her yerini kapatırken, bazılarını ise tanımak imkânsızdı.

Kırmızı beyazlıların tecrübeli futbolcusu Erman Ergin ise, soğuktan korunmak için tüm yüzünü kapatırken, sadece gözleri açıkta kalmıştı. Antrenmanı izlemeye gelenler ise Erman’ı Ninja’ya benzetirken, tecrübeli futbolcuya Ninja Erman diye takılmadan edemediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128