Son şampiyon yine iddialı

11'inci Veteranlar Futbol Turnuvası'na son şampiyon Akkent Toar Yapı bu sezona da etkili başladı. Turnuvadaki ilk maçında Gençlik Merkezi ile karşı karşıya gelen Akkent Toar Yapı rakibini gol yağmuruna tuttu ve sahadan 7-1 gibi farklı bir skorla galip ayrıldı.

 Son şampiyon yine iddialı

Haber: Volkan YILMAZ

Son şampiyon Vetaranlar futbol turnuvasına fırtına gibi girdi. 10’uncu Veteranlar futbol turnuvasına kupayı alan Akkent Toar Yapı bu sezonda hedef büyüttüğünü yaptığı transferlerle gösterdi. Bu sezon turnuvaya ilk defa katılan Gençlik Merkezi ilk maçında zorlu rakibi ile karşı karşıya geldi.Karşılaşmaya iki takımda kontrolü başlarken ilk dakikalar başa baş bir mücadele ile geçti. Akkent Toar Yapı perdeyi Feridun la açarken maçta 1-0 öne geçti. Bu gole hemen cevap veren Gençlik Merkezi Emin ile skoru eşitledi. İlk yarının sonlarına doğru  Mustafa Bozak ile bir kez daha öne geçen Akkent Toar Yapı skoru 2-1 getirirken devreyide bu skorla tamladı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında Sacit 3 gol Erhan bir gol atarak skoru 6-1 getirdiler karşılaşmada başka gol olmayınca son şampiyon turnuvanın ilk maçını farklı kazanırken bu sezonda iddalı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124