SÖYLESENE NECİP BAŞKAN TAKIM NEDEN OYNAMIYOR?

“Aman Dikkat”  Başlıklı yazımı okursanız cevabını alırsınız.(29.01.2012)   Maçın başında Bolusporlu futbolcuların eski hocaları Cihat Hocaya takım olarak gelmeleri Cihat Hocanın takımda ne kadar sevildiğinin...

SÖYLESENE NECİP BAŞKAN TAKIM NEDEN OYNAMIYOR?

“Aman Dikkat”  Başlıklı yazımı okursanız cevabını alırsınız.(29.01.2012)

 

Maçın başında Bolusporlu futbolcuların eski hocaları Cihat Hocaya takım olarak gelmeleri Cihat Hocanın takımda ne kadar sevildiğinin göstergesi idi. Aynı sevgiyi ne yazık ki Göztepeli oyuncular Özcan Hocaya göstermediler.

Maça gelecek olursak ligin en kötü futbolunu oynayan iki takımın maçında kötünün biraz iyisi Göztepe attığı tek gol ile üç puanı almasını bildi. Geçtiğimiz hafta kulübede oturtturulan Emre Toraman ve Veysel ilk onbirde oyuna başladı gene hiçbir oyun kurgusu olmayan orta sahası olmayan ne yaptığını bilmeyen oyuncular topluluğu, sadece ruhu ile oynayan Veli, Alp ve Atacan, ama futbol onbir kişi ile oynandığından üç kişinin çabası takım olmaya yetmedi ve yetmezdi de oyuncuların problemleri belli bu problemlerinde para probleminden başka bir şey olduğunu sanmıyorum. Herkese gösterildiği gibi herşey öyle göründüğü gibi güllük gülistanlık değil başkan der ki  “Emre Toraman’a, Veysel’e, Aydın’a para vermiyorum” soruyorum Kenan Özer’e ne kadar para verdiniz? Dengeleri nasıl sağlıyorsunuz maç başları kaç haftadır ödenmiyor? Sizlerde çok iyi bilirsiniz ki futbolcular para için sahadadırlar forma için oynayanlara çok az rastlarsınız, alt yapıdan hiçbir oyuncuna forma şansı vermezseniz forma şansı bulanları da “ pişsin “ diye başka takımlara gönderirseniz aldığınız otuz yaş üstü oyuncuların daha doğrusu papazlar ordusuna dönmüş takımınızla da seyircinin verdiği tepkiye sesinizi çıkartmayacaksınız. Takımı oluştururken ilkj defa ismini veriyorum Recep Aydoğanlı’dan vazgeçmez seniz takımı oluştururken üç beş yıl önce hayallerini süsleyen oyuncuları ahı gidip vahı kalınca alırsanız hayallerinizi süsleyen “prens” Kenan’ı alıp sahada “prenses” gibi dolaştırırsanız, futbol hayatı boyunca 17 gol atmış adamı gol ümidi diye alırsanız A2 takımında bile oynatmayı düşüneceğiniz CD sini seyrederek aldığınız Gomes diye bir oyuncuyu sahaya sürerseniz ilk yarıda 25 puan toplamış hocayı başarısız diye gönderip mahalle takımına hoca yapmayacağınız kişiyi takımın başına geçirirseniz seyirci istifa diye bağırdığı zaman “Ben Bunu Hak Etmedim” diyemezsiniz. Siz bunu çoktan hak ettiniz çok kişinin ahını aldınız. Dört yılın her yılında en az 2–3 hoca getirip gönderiyorsunuz 15–16 futbolcu alıp 17–18 futbolcu gönderiyorsunuz ama hiçbir hoca ve futbolcu sizin hakkınızda iyi konuşmuyor. Boluspor’dan giden her hoca ve futbolcu (tü-kaka) siz çok mu iyisiniz? Bunları hiç düşündünüz mü? Onun için sakın enkaz edebiyatı yapmayın yok takımın 3.000.000 TL borcu var, size bu takımı zorla vermediler siz bu takımı almak için çok çabaladınız onun için istifa etmek sizin için en kolay yoldur bu enkazı siz ve Recep Aydoğanlı ekibi ile birlikte yaptınız öyle kolayca çekip gitmek yok siz önce sizi yönlendiren asalakları çevrenizden arındırın sizin iyiliğinizi isteyenlere sırtınızı dönmeyin şampiyonluk sözü vermedim demeyim çünkü biz inatla üç yılın takımını yapın derken siz şampiyonluk türküleri söyleyenlerle beraberdiniz. Şampiyonluk ancak sahada Veli gibi ruhunu sahaya verenlerle kazanılır sizin ekibin aldığı o içi geçmiş fosillerle ancak bunları yaşarsınız.

DOST ACI SÖYLER ONUDA HİÇ AKLINDAN ÇIKARTMA.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128