Soysal'dan büyük yatırım

Karaçayır’da kurulan Soysal Spor Kompleksi sporseverlerin gözünü kamaştırıyor. Projeyi gerçekleştirerek Bolu’da spora katkı sağlamayı amaçlayan Bülent Soysal , “Tesisimizin kapıları tüm sporseverlere açık” dedi.

Soysal'dan büyük yatırım

1.5 trilyonluk yatırımla Karaçayır’a 2 halı saha ve sosyal amaçlı tesis kazandıran Sosyal, Beşiktaş ve Fenerbahçe Spor Okullarını da bu tesise dahil etti. Sporseverler bir taraftan futbol maçı yaparken, arta kalan zamanlarda ise tesisten sosyal amaçlı faydalanıp, Spor Toto Süper Lig ve PTT 1.Lig maçlarını izleme imkanına da sahip oluyor.

Kapımız sonuna kadar açık

Soysal Spor Kompleksi’ni önceki gün Bolu Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa İşcan ve Barış Güzeltürk ziyaret ederek, tesisle ilgili bilgi alışverişinde bulundular. Soysal’a “Hayırlı olsun” diyen dernek yöneticileri Bolu’da spora sağladığı önemli katkı için teşekkür ettiler. Soysal ise “Tesisimiz sizlerin hizmetine açıktır. Derneğinize ve grubunuza ücretsiz maç izletmek gurur kaynağımız olacaktır. Her türlü sportif ve sosyal faaliyetinizi burada gerçekleştirebilirsiniz. Nisan ayından sonra tesisimizde turnuvalar ve özel programlar yapacağız” dedi. Ziyaret çektirilen toplu fotoğraf ile tamamlandı. SPOR MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2016, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128