Spor Bakanı Suat Kılıç’dan Boluspor Ziyaret!

Bolu’ya gelen Spor bakanı Suat Kılıç Boluspor kulübünü ziyaret etti. Spor Bakanı Kılıç’a ziyaret sonunda Boluspor yönetim kurulu başkanı Mücahit Kutlu, 14 numaralı Boluspor forması ve çeşitli...

Spor Bakanı Suat Kılıç’dan Boluspor Ziyaret!

Bolu’ya gelen Spor bakanı Suat Kılıç Boluspor kulübünü ziyaret etti. Spor Bakanı Kılıç’a ziyaret sonunda Boluspor yönetim kurulu başkanı Mücahit Kutlu, 14 numaralı Boluspor forması ve çeşitli hediyeler takdim etti. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, ilimize çeşitli açılışlar ve temel atma törenlerine katılmak üzere dün ilimize gelirken, Boluspor kulübüne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Valimiz İbrahim Özçimen ile birlikte kırmızı-beyazlı yöneticilerinde hazır bulunduğu ziyarette, Boluspor yönetimi adına konuşan İl Genel Meclisi Başkanı ve Boluspor yönetim kurulu ikinci Başkanı Mücahit Kutlu, Boluspor'un çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  Bakan Kılıç'a adının yazılı bulunduğu 14 numaralı forma hediye edildi.

Bolu’da katıldığı temel atma törenlerinin ardından Boluspor Kulübüne yaptığı ziyarette Bakan Suat Kılıç yaptığı konuşmada “Boluspor’un köklü müessese. Bolulular tarafından kabul edilen bir marka. Bizde bugün yaptığımız temel atma törenlerinin ardından Boluspor kulübüne bir ziyaret gerçekleştirdik. Boluspor’un spora verdiği hizmeti katkılar vermesini istiyoruz. Boluspor yönetiminin göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128