Spor camiasından yeni yıl mesajları

Spor camiası yeni yılı kutladı. Boluspor Kulübü, ASKF Bolu Temsilciliği ve Cadde 14 Grup Başkanı Fatih Altundal birer tebrik mesajı yayınlayarak Bolu spor camiasının yeni yılını kutladı.   ASKF Bolu İl Temsilciliği yayınladığı...

Spor camiasından yeni yıl mesajları

Spor camiası yeni yılı kutladı. Boluspor Kulübü, ASKF Bolu Temsilciliği ve Cadde 14 Grup Başkanı Fatih Altundal birer tebrik mesajı yayınlayarak Bolu spor camiasının yeni yılını kutladı.

 

ASKF Bolu İl Temsilciliği yayınladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi “Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını ve tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederiz. Hepinize mutlu yıllar dileriz”

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat ta yeni yıl nedeniyle kısa bir mesaj yayınladı. Abat’ın mesajında şu ifadeler yer aldı “Sevgili Bolusporlular! Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar, bu yılın camiamıza, şehrimize, ülkemize hayırlar getirmesini ve hedeflerimize ulaşabileceğimiz bir yıl olmasını dileriz”

Yeni yıl nedeniyle yayınlanan son mesaj ise Cadde 14 Grup Başkanı Fatih Altundal’dan geldi. Altundal ise mesajında şu sözleri kullandı “Şanlı mazimizle unutamayacağımız bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2013’ün daha kolay bir yıl olmasını beklemeyelim.. Büyüyen hedeflerimize ulaşmak daha fazla enerji, daha fazla emek kadar daha verimli ve daha efektif çalışmamızı gerektiriyor. Boluspor’un kültürü bunu işaret ediyor. Onu oluşturan tarihimiz de aynı hedefe kilitlenmiş, tüm enerjisini birleştirmiş, uyum ve birlik içinde çalışan bir Boluspor’u durdurabilecek hiç bir gücün olmadığını kanıtlıyor bize. 2013 yılının yıllardır beklenen, özlenen şampiyonluğunun geleceğinden eminiz. 2013’ün şanlı tarihimize altın bir sayfa daha eklediğimiz bir yıl olacağı inancıya tüm camiamıza mutlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl dilerim”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128