Spor masörlüğü gelişim Semineri düzenleniyor

Antalya (Kemer) ilinde 24-26 Nisan 2013 tarihleri arasında spor masörü gelişim semineri düzenlenecektir. Seminere katılacak olan masörlerin eski lisanslarının yerine Bakanlık logolu yeni spor masörü lisansları verilecek....

Spor masörlüğü gelişim Semineri düzenleniyor

Antalya (Kemer) ilinde 24-26 Nisan 2013 tarihleri arasında spor masörü gelişim semineri düzenlenecektir. Seminere katılacak olan masörlerin eski lisanslarının yerine Bakanlık logolu yeni spor masörü lisansları verilecek.

 

Bolu Gençlik Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklama ise şöyle “Genel Müdürlüğümüz spor Eğitim Dairesi Başkanlığınca bugüne kadar düzenlenen spor masörü kurslarında spor masörü olarak yetiştirilerek kendilerine spor masörü belgesi verilmiş kişilerin bilgi ve tecrübelerine katkı sağlamak amacıyla 2013 yılı spor eğitim planı çerçevesinde Antalya (Kemer) ilinde 24-26 Nisan 2013 tarihleri arasında spor masörü gelişim semineri düzenlenecektir. Seminere katılacak olan spor masörlerinin vize işlemleri yapılacak olup, kendilerine eski lisanslarının yerine Bakanlık logolu yeni spor masörü lisansları verilecektir. Söz konusu seminerle ilgili bilgiler www.sporegitim.sgm.gov.tr/masor/masorgelisim internet adresinde yayınlanmıştır”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128