Spor salonun temeli atılıyor

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen yaptığı değerlendirmede Karaçayır’a yapılacak olan 3 bin 5 yüz kişilik spor salonunun temelinin 1 ay içinde atılacağını söyledi.   Karaçayır’da...

Spor salonun temeli atılıyor

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen yaptığı değerlendirmede Karaçayır’a yapılacak olan 3 bin 5 yüz kişilik spor salonunun temelinin 1 ay içinde atılacağını söyledi.

 

Karaçayır’da yapımına başlanılacak olan 3 bin 5 yüz kişi kapasiteli spor salonu ile ilgili bilgiler veren Çelen, bakanlıkla yaptığı görüşmelerde ihale aşamasından sonra temel atma aşamasına gelindiğini ve temelin 1 ay içinde atılacağını söyledi. Yeni salonun eski lunaparkın bulunduğu alana yapılacağını söyleyen Çelen konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “3 tarafı tribün olan spor salonu yapıyoruz. İçinde 2 spor salonu ve idman salonu olmak üzere, toplam 3 salon bulunan olimpik bir tesis için hazırlıklarımız sürüyor. Antrenman salonu 250 kişilik olacak. 25 dönümlük arazinin 17 dönümü oturmak için planlandı. Sporcularımızın daha iyi bir salonda çalışması lazım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128