Spor tesisi ihalesi yapıldı

Gerede Belediyesi ilçe sakinlerini spora teşvik etmek ve spor ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Proje kapsamında hazırlanan spor tesisinin ihalesi geçtiğimiz gün yapıldı.

Spor tesisi ihalesi yapıldı

Haber: BMA

Gerede Belediyesi halkın spor ihtiyaçlarını karşılamak, sportif aktivite alanlarını arttırmak ve spora teşvik amaçlı gereksinimi karşılamak üzere yeni bir spor tesisi daha inşa edecek. Gerede Belediyesi tarafından hazırlanan proje kapsamında Gerede Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda ihalesi yapılan spor tesisinde 16 odalı tesis binası, sentetik mini saha, yemekhane, mutfak, çamaşırhane, fitness salonu, lobi ve teknik ihtiyaç odaları bulunan modern bir spor tesisi yapılacak.

Hazırlanan proje hakkında açıklamalarda bulunan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar şunları söyledi: ”Gerede Belediyesi olarak sporun tüm branşlarına desteğimizi artırarak sürdürüyoruz. Hamdolsun bu yöndeki çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz,  Bahçelievler Mahallemizde inşa edilecek spor tesisimiz için ihalemizi gerçekleştirdik, Önümüzdeki günlerde komisyonumuz değerlendirmelerini tamamlayacak. Projemiz inşallah en kısa sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacak. İlçemize ve hemşehrilerime hayırlı olsun”

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133