Spor Tırı 17-18 Nisan’da Bolu’da

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 17-18 Nisan’da ilimizde faaliyet gösterecek olan Spor Tırı’na tüm Bolu halkını davet etti.   Konuyla ilgili olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor...

Spor Tırı 17-18 Nisan’da Bolu’da

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 17-18 Nisan’da ilimizde faaliyet gösterecek olan Spor Tırı’na tüm Bolu halkını davet etti.

 

Konuyla ilgili olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şöyle “Aydın’dan başlayan batı tırı 17-18 Nisan tarihlerinde ilimizde Kızılay Meydanı’nda kurulacak. Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevli personellerinin de hazır bulunacağı etkinlikte ilimizde büyük bir spor coşkusu yaşanması planlanmakta. Bu coşkuyu birlikte yaşamak için sizleri de 18 Nisan da Kızılay Parkına bekliyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Gelin Spor Yapalım Tek Galibi Dostluk Olsun’ projesi kapsamında 2 spor tırı 2 aylık sürede 42 ili dolaşarak, illerde bulunan gençlerin spora ulaşması ve spor bilincinin oluşması için çalışacak. Yaklaşık 15 bin km yol yapması planlanan spor tırlarının dışında futbol ve basketbol sahaları bulunurken, tırların içinde dünden bugüne spordan karelerin ve eski kupaların sergilendiği mobil müze yer alıyor”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124