Spor’da Bolu Olay Farkı!

Önceki gün siz değerli okuyuculara gazetemizden duyurduğumuz “Omar Wade Kampa Davet Edildi” haberinden sonra Omar Wade, dün öğlenden sonra Boluspor kampına katıldı.   Prensipte anlaşma yapıldıktan sonra...

Spor’da Bolu Olay Farkı!

Önceki gün siz değerli okuyuculara gazetemizden duyurduğumuz “Omar Wade Kampa Davet Edildi” haberinden sonra Omar Wade, dün öğlenden sonra Boluspor kampına katıldı.

 

Prensipte anlaşma yapıldıktan sonra dün öğle saatlerinde menajeriyle birlikte  Boluspor kampına katılan Omar Wade, transfer komitesiyle bir araya gelirken Boluspor’a “Evet” dedi. Prensipte anlaşma sağlayan transfer komitesi resmi sözleşmeyi bugün akşam düzenleyecekleri imza töreniyle Omar Wade ve Aydın Çetin’e imza attıracak.

Akşam İdmana katıldı

Dün öğleden sonra ülkesi Fransa’dan gelen Omar Wade, dün akşam saat 19:30’da gerçekleştirilen antrenman katıldı. Ekibimiz Boluspor, Omar Wade transferiyle santrafor sorunu çözmüş oldu.   

Biz söylemiştik!

03.01.2012 Tarihinde Yayınlanan haberimiz şöyle;

-Omar Wade Kampa Davet Edildi-

Son yıllarda yabancı konusunda bir türlü istediğini bulamayan Boluspor, sezonun ikinci yarısı öncesi rotayı Fransa'ya çevirdi. Fransa'nın önemli kulüplerinde oynayan 3 oyuncu ile temasa geçen transfer komitesi bu oyuncular ve kulüpleri ile görüşmelerini sürdürürken, 3 oyuncuyu da Boluspor kampına davet etti.

Kırmızı-beyazlılar ilk devrede hem Landry hem de Koffi'den istediğini alamayınca, ikinci yarı takıma katkı sağlayabilecek önemli isimlerin peşine düştü. Yönetimin yurt dışında takip ettiği oyunculardan olan Fransa liginde oynayan 3 oyuncuyu listesine aldı. Görüşmeleri sürdüren kırmızı beyazlı transfer komitesi bu 3 oyuncudan en az ikisini Boluspor'a kazandırıp, siyahi oyuncuları Antalya kampına yetiştirmek istiyor. Fransa Lille takımında forma giyen Omar Wade’yi Antalya kapına davet eden kırmızı-beyazlı transfer komitesi, bu golcü oyucuyu kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Omar Wade Davet Edildi

Fransa Lille U23 Takımında forma giyen golcü oyuncu Omar Wade’yi transfer komitesi Boluspor kampına davet etti. Çarşamba günü kampa gelmesi beklenen Omar Wade transfer komitesiyle masaya oturacak ve şartların oluşması durumunda ikinci devre Boluspor formasını giyecek.

10 Numara Yabancı Olacak

Ayrıca Omar Wade’nin yanı sıra, transfer komitesi iki Fransız oyuncuyu da kampa davet ederken, bu oyuncularla da masaya oturması bekleniliyor. Özellikle orta sahaya iyi bir yabancıyı transfer etmeyi düşünen transfer komitesi gece gündüz demeden harıl harıl çalışmalarını sürdürüyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133