Sporculara protokollü kaynaşma

Türkiye Taekwondo Federasyonu Bolu İl Temsilciliği ve Türkiye Kick Boks Federasyonu Bolu İl Temsilciliği tarafından dün bir kaynaşma yemeği düzenlendi. Yemeğe protokolünde katılması renkli görüntüler oluşturdu.   Türkiye...

Sporculara protokollü kaynaşma

Türkiye Taekwondo Federasyonu Bolu İl Temsilciliği ve Türkiye Kick Boks Federasyonu Bolu İl Temsilciliği tarafından dün bir kaynaşma yemeği düzenlendi. Yemeğe protokolünde katılması renkli görüntüler oluşturdu.

 

Türkiye Taekwondo Federasyonu Bolu İl Temsilciliği ve Türkiye Kick Boks Federasyonu Bolu İl Temsilciliği tarafından bir dayanışma ve kaynaşma yemeği gerçekleştirildi.  A Yemek’te düzenlenen yemek sonrasında tanışma, konuşma ve slayt gösterileri gerçekleştirildi. Yemeğe Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu ve sporcuların aileleri de katıldı. Yemekten sonra yapılan değerlendirmede ilimizde lisanslı 750 Kıck-Boks ve 1150 teak-wondo sporcusunun olduğu vurgulandı. Değerlendirmede konuşan Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Bolu’da bu spor dallarında bu kadar sporcuyu görmek beni mutlu etti. Bu dallarda Bolu’da 2008’den bu yana ciddi bir atılım var. Cıvıl cıvıl sporcu kardeşlerimizi görmek sevindirici” şeklinde sözlerini tamamladı. Ercoşkun’a konuşmasından sonra bir plaket takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128