Sportif duraklar geliyor

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Jimnastik Federasyonu kongresinde başkanlık için aday olduğunu açıklayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen yepyeni bir projelerini...

Sportif duraklar geliyor

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Jimnastik Federasyonu kongresinde başkanlık için aday olduğunu açıklayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen yepyeni bir projelerini de hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu projelerden biri de sportif duraklar olacak.

 

Basın mensuplarına yaptığı bilgilendirmede önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi düşündüğü projelerini açıklayan Çelen, belediye otobüs duraklarına spor branşlarının adlarının verilebilmesi için çaba sarf ettiklerini söyledi. Konunun belediye başkanlığı tarafından kabul görmesi halinde otobüs duraklarının isimleri, “Futbol durağı, basketbol durağı vs.” olacak. Çelen aynı zaman Karaçayır Spor Kompleksi’nde de ilgi çekici projelere imza atmayı planlıyor. Çelen, bölgenin trafiğe kapatılmasının ardından kaldırımlara spor yapan insanları temsil eden heykeller yerleştirmeyi düşünüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124